Jump to content
IGNORED

Plagiat - opinie


rogus

Recommended Posts

Witam wszystkich, hmm chyba zacznę pobierać opłaty od praw autorskich :) Proszę o porównanie mojej opinii kolumn Avance Omega 503 z 06.08.2003 z opinią kolegi Bilantusa kolumn Phonar Volume 2 z 29.01.2004. Czyżby czysty zbieg okoliczności ? :) Może opracować jedyny słuszny schemat opinii, będzię prościej i bez intelektualnego wysiłku ?

Link to comment
Share on other sites

Rogus. One narazie grają idealnie, możesz mi wierzyć. Jak przeszedłem ze starych tonsili na Paradigmy , również byłem wniebowzięty i grały idealnie. Teraz już ostygłem i myślę inaczej. Do tego należy dojść, a to trwa.

Natomiast irytuje mnie jego wtrącanie się co post ocierający się tematycznie o kolumny, z zapewnieniami wszystkich o idealności swoich głośników. Gdybyśmy wszyscy tak robili to by się forum zamieniło w jarmark, gdzie wszyscy by licytowali swoje jako idealne dla wszystkich. Myślę , że mu przejdzie. Poczekajmy, aż usłyszy coś lepszego, albo ochłonie.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.