Jump to content
IGNORED

Kolce do kolumn ??!!

Timac

Recommended Posts

Nie pisz "do tych na stereo" bo odeślą cię do wyszukiwarki, co ja również robię ;) A bardziej szczegółowo:

- w jaki sposob montuje sie kolce pod kolumny

przyklejasz np. taśma dwustronną lub wkręczsz, zależy od kolumny (np. czy masz gniazda do wkręcenia)

- Co to daje.

wyszukiwarka

- Jakie kupic .

lub zrobić - wyszukiwarka

- w ktore miejsce zamontowac takie kolce

jak DL pisał, w czterech rogach lub dwa z przodu i jeden po środku z tyłu - zależy od kolumny, czy masz małe dzieci lub żonę co lubi się o nie opierać itd.

Nie no jak kupic czy zrobic to niema problemu bo znalazlem w internecie oferty takze .....

Chodzi mi oto czy to ma byc symetrycznie montowane po 4 na kazda kolumne bo takie co oferuja to sie ponoc wkreca do kolumny(wwierca).Ja jestem laikiem w tych sprawach dlatego kieruje sie dowas. Nieznacie moze jakiegos linka gdzie jest wszystko ladnie opisane ?? Bo szukalem w necie ale niema chyba takich szczegolow....

• 2 weeks later...

Witam no niejest asz tak dokladnie azeby to jakos odzwierciedlic.

Poprostu nigdy tego nierobilem i niewiem na jakiej zasadzie to polega i jak to sie zaklada.

Niewiem dokladnie w ktorym miejscu umiescic najlepiej te kolce wiadomo kolumna jest z plyty takze ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.