Skocz do zawartości
IGNORED

Do znawców KENWOOD-a


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie ponieważ jakiś czas temu sprzedałem swój sprzęt właśnie Kenwood (amplituner i dvd) mojemu znajomemu, on dokupił do tego jeszcze odtwarzacz CD, z tej samej serii, odtwarzacz CD nie posiada pilota ale w instrukcji jest napisane, że można nim sterować poprzez pilota z amplitunera ale w żaden sposób nie możemy dojść jak ,wpisujemy kody podane przez producenta i nic. Przy czym zaznaczam, że po wpisaniu kodu np. TV mogę sterować TV, można też wykluczyć wadę odtwarzacza CD ponieważ próbowaliśmy dwa i bez pozytywnych skutków.Jeżeli ktoś przerabiał kiedyś ten temat prosze o pomoc.

Acha jeszcze jedno i amplituner i odtwarzacz CD posiadają fabryczne wyjścia typu mały Jack to właśnie połączenie według insttrukcji ma służyć do sterowania ale też nie działa.

Jeszcze raz proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam Kenwooda 5030 - amplituner i CD - model 1030. Standardowo CD był bez pilota ale da się nim sterować poprzez pilota z amplitunera bez problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ten który ja sprzedałem to model KRF 8010d i odtwarzacz 1010, czy podłączenie tylko porzez chinch daje możliwośc takiego sterowania? Czy trzeba jeszcze połączyć małym Jack-iem? Jak wygląda sprawa wpisywania kodów czy jest to wogóle potrzebne czy powinno działać bez wpisywania kodów, prosze o dokładny opis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabrzmi banalnie - ale podpiąć jackiem dołączonym do sprzętu obydwa urządzenia i chinchami wyjście z CD do wejścia amplitunera. Po tych zabiegach normalnie mogę sterować amplitunerem oraz odtwarzaczem CD. Żadnych kodów nie wpisywałem, chodzi wszystko od pierwszego podłączenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.