Skocz do zawartości
IGNORED

Behemoth na 56. miejscu Billboardu!


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

elkomendante, 21 Sie 2009, 21:47

 

>eeeeeeeeeeee wole apostasy porazający jest utwor z Mozdzerem "Inner Sanctum"Niesamowite polaczenie

>fortepianu z brutal metal.

 

to plumkanie na początku tego numeru, to Nergal mógłby sam nagrać, nic specjalnego

 

>dekoracja, 24 Sie 2009, 00:12

 

>metalu nie można brać na poważnie, ot cała prawda. nie żebym nie lubił.

 

twoich wypowiedzi nie można brać na poważnie, nie żebym ciebie nie lubił.

 

>VALVEKING, 25 Sie 2009, 17:59

 

>Do Ricardozamora- człowieku, skąd takie głupoty przychodzą Ci do głowy????? A Ty grając ponad 20

>lat nie chciałbyś być sławny???? Evangelion to najlepsza płyta Behemoth'a!!!! Brzmienie po prostu

>powala na kolana. A dlaczego tak myślę? Ponieważ metalu słucham od kilkudziesięciu lat, gram na

>gitarze również kilkanaście lat (grałem kiedyś w kilku amatorskich kapelach- nie ma się czym chwalić

>w każdym razie) nagłaśniałem koncerty i nagrywałem muzykę i wiem, ile pracy trzeba włożyć , żeby

>dojść do tego poziomu, zarówno instrumentalnego jak i inżynieryjnego (chodzi o dzwięk). Majstersztyk

>w każdym słowa tego znaczeniu. Wreszcie dobrze nagrany krążek. Sława należy im się, jak psu kość i

>tu nie ma o czym dyskutować. Trzeba się cieszyć, że mamy takie kapele jak Vader, Behemoth, Vesania

>itd. Dzięki nim tak naprawdę świat o nas usłyszał. Co kogo obchodzi z kim się spotyka Nergal?? Jeśli

>naprawdę z Dodą to tylko mu pozazdrościć:) Muzyka jest muzyką, a sprawy prywatne są sprawami

>Nergala. Pozdrawiam chłopaków z Behemoth'a i wszystkich fanów tej kapeli.

>

>VALVEKING

 

generalnie znam Behemotha od czasów kiedy debiutowali na scenie, nigdy jakoś ich muzyka mnie nie kręciła i tak jest do dziś, choć z drugiej strony VALVEKING trudno się z tobą nie zgodzić, Beh na dzień dzisiejszy to jest pełna profeska i metalowa ekstraliga, to co pisze Ricardozamora to są jakieś bzdury, bez komentarza, a jeszcze `lepsze` jest ocenianie prywatnego życia Nergala, a co to was obchodzi???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violet, 26 Sie 2009, 20:34

 

>Ponoć w jednym utworze śpiewa Maleńczuk (po polsku). Słyszał to ktoś?

 

W ostatnim utworze na `Evangelion` , kawałku `Lucifer` Maleńczuk recytuje fragment prozy Micińskiego, raczej ciężko rozpoznać w tym fragmencie Maleńczuka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam Maleńczuka też nie słyszę, a o tej płycie juz dawno zapomniałem, dużo szumu ale nic poza tym. Muzycznie to nie jest żadne arcydzieło, ale samo nagrania jest na najwyższym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.