Jump to content
IGNORED

UWAGA!!! GIEROV2 TO ZŁODZIEJ!!!


jac660

Recommended Posts

UWAGA!!! PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTAMI Z GNOJEM O NICKU GIEROV2. TWIERDZI, ŻE MA DOSTĘP DO CZĘŚCI GRAMOFONOWYCH INKASUJE PRZELEW I PRZESTAJE ODPOWIADAĆ NA COKOLWIEK.TO ZŁODZIEJ I OSZUST. ZAINKASOWAŁ ODE MNIE PIENIĄDZE I RŻNIE GŁUPA, MYŚLI, ŻE JAK MIESZKA W WB TO MU SIĘ UPIECZE. TOMASZU WENGIEROW, ZŁODZIEJU POLICJA JUŻ ZAWIADOMIONA. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

 

GIEROV2, TOMASZU WENGIEROW, ZŁODZIEJU, GDZIE JEST MOJA PRZESYŁKA, ODDAJ MOJE PIENIĄDZE!!!

Link to comment
Share on other sites

To nie przewidziałeś że jego superoferty i zaproszenia do UK to ściema.

Przecież po jednym postcie jego można było stracić zaufanie. Gość wystrzelił na forum , z niewiarygodnie "atrakcyjnymi "propozycjami. Wikt i opierunek w UK dla naiwniaka co wpłaci za duperel.

Sorry , czasem trzeba za naiwność w zyciu zapłacić .Mamy nadzieję ze nie za wiele.

Link to comment
Share on other sites

dulon184, 26 Wrz 2009, 11:35

 

>ja tez wplaciłem kase dla niego ,ale ze mna utrzymuje kontakt .

 

no to jest nas już dwóch:( jak tylko dojdzie przelew poinformuje cię, że przesyłkę wysłał i koniec kontaktu.

 

ja "kupiłem" u niego ramię Rega rb300 (używane) i wkładka denon dl-303. wszystko miało kosztować 800zł, wpłaciłem 400, druga połowa przy odbiorze DHL. kasa poszła przesyłki nie widać, oszust nie odpowiada na wiadomości przez forum ani mejle. przestał odpowiadać kiedy zażądałem nru przesyłki, za to jest aktywny na forum. swoją drogą dziwny, albo głupi ten Gerov2 (zresztą jedno nie przeczy drugiemu;). mógł mnie naciągnąć na więcej.

 

conri

co mam powiedzieć? racja, myślałem , że jest tylko dziwny, nie zakładam z góry, że każdy jest oszustem. zresztą po jego wpisach i korespondencji wydaje mi się, że rzeczywiście jest niezrównoważony i tworzy sobie własny świat (w którym zapewne jest uczciwym człowiekiem)

cóż, teraz zostaje mi tylko ostrzec Was.

pzdr

j.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.