Jump to content
IGNORED

Niedrogi CD pod H/K pm655Vxi

amnesia

Recommended Posts

Witam!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, chociaż śledzę je od dłuższego czasu. Dzięki niemu stałem się szczęśliwym posiadaczem Harmana/Kardona pm655Vxi, jestem bardzo zadowolony z tego wzmaka. Póki co mam podłączone stare kolumny Tonsila - model Geton (jest to jakaś wersja eksportowa tonsila). Przedtem podłączone były do starej mini wieży phillipsa, więc aktualnie jestem zachwycony ich brzmieniem. W przyszłości chciał bym je wymienić na coś lepszego lub dokupić jakieś monitory, ale to może za rok.

Przejdźmy do sedna sprawy szukam jakiegoś w miarę niedrogiego CD pod mojego H/K, nie musi to być jakieś cudo bo wiem że za około 200zł nie mogę wymagać ohów i ahów ;) słucham głównie muzyki elektronicznej i instrumentalnej podchodzącej po muzykę klasyczną.

Jeszcze jedno pytanie czy cenna, która zapłaciłem za tego H/K 320zł, jest dobrą cenną czy może przepłaciłem - to już traktuje jako ciekawostkę

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.