Jump to content
IGNORED

Wymiana głośnika B&W 684

aka63

Recommended Posts

W kolumnie uszkodzeniu uległ głośnik wysokotonowy. Dokupiłem oryginalny i tu pojwił sie problem z rozkreceniem obudowy. Głośnik przykręcony jest od tyłu płyty czołowej (widac to przez otweór bassrefleksu) natomiast nie mogę w żaden sposób dostać sie do mocowania tego głośnika. Na przedniej płycie jest 8 otworów na kołki z płyty maskującej. Może pod nimi są śruby? W tych otworach są takie delikatne gumki, które nie bardzo chcą wyjśc bez uszkodzenia. Czy ktoś rozkręcał te kolumny lub może pomóc? Wykręciłem też płytę z gniazdami do kabli, ale tam też nie udało mi się nic zdziałać. Może ktoś pomoże?

Guest Stivi89

(Konto usunięte)

Witam.

Wystarczy wyciągnąć guowe gómki z przedniej ścianki i tam znajdziesz pod nimi śruby ,ale musisz także wykręcić głośniki basowe aby ściągnąć przedni panel. W każdym razie ja tak mam przy 602v3.

POZDRAWIAM

• 3 weeks later...

Wymieniłem ten głośnik. Niestety pod wyciągniętą gumką NIE MA ZADNYCH SRUB mocujących przednią ściankę. Odkręciłem głośnik poprzez tunel bass reflex'u, wypchąłęm głośnik z kablami z przedniej ścianki i po wymianie głośnika wlożyłem to wszystko z powrotem. Zakręciłem od tyłu też przez bass reflex. KOLUMNA DZIAŁA. Uszkodzenie głośnika wysokotonowego było poprzez wgniecenie membrany przez dziecko. Pełny sukces.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.