Jump to content
IGNORED

Nad 3240pe i Tannoy f3?


Roberto85

Recommended Posts

Witam. Możecie powiedzieć coś na temat tego zestawu. W tej chwili mam yamahe htr 5930 ale cały czas słucham w stereo. Postanowiłem ją sprzedac i kupić wzmacniacz stereo. Do yamahy miałem podłączone kolumny tannoya grały ładnie ale z tego co słyszałem ze przy podłączeniu pod wzmacniacz stero bedzie grało o niebo lepiej. Czy to prawda? Słucham róznej muzyki a mój pokój ma 18m2. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to NAD odpada. Do Tannoyów F3 potrzebny będzie dynamiczny, szybki na basie wzmacniacz z podkreślonym górnym skrajem pasma. Taki jak np. Harman-Kardon HK680 (ale pod żadnym pozorem NIE HK670 ani 675) albo Denony PMA860, PMA1060, PMA1560. Żadnego ciepłego jak bambosze babuni miśka, bo będzie jedna wielka klucha.

Link to comment
Share on other sites

Jesli NAD to raczej bym poszukał modelu z seri monitor. Sam miałem końcówkę 2400PE którą sterowałem przedwzmacniaczem z integry 3100 PE i w stosunku do 3240 wszystkie aspekty brzmienia były lepsze (zwłaszcza kontrola basu i dynamika całego pasma, ale stereo się oderwało od kolumn.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.