Jump to content
IGNORED

Z innej beczki. Padochnął mi Laptop ASUS F5... pomocy

Elakustyk

Recommended Posts

Temat na pewno nie na miejscu, ale chodzi mi tylko o adresy dobrych serwisów we Wrocławiu, które wymieniaja układy BGA, a może na BGA - nie wiem dokładnie.

Mam jedną ofertę serwisu, który żąda sobie za taka usługe 600 zł, w innych znalazłem 150 zł, niezależnie od tego czy to naprawa, czy wymiana.

Nie jestem zalogowany na żadnym forum komputerowe, dlatego tutaj prosze o pomoc.

Z góry serdecznie dziękuję!!!

Dokładnie to nie jest mój laptop. Ja tylko załatwiałem go znajomemu z rodziny, a on jest noga w temacie. Wysłał mi smsa, że trzeba zrobić reballing układu BGA, bo tak jemu w serwisie powiedziano. Gościu w serwisie najwyraźniej nie powiedział dokładnie co poszło, tylko od razu wystawił rachunek.

josef, 24 Paź 2009, 10:15

>może 600zł było z wymianą padniętej kości?

>co Ci się spaliło?

NIe mogę zobaczyć co poszło, bo znajomy mieszka daleko. W takich sprawach jest ciężko przerażony, co gorsza nie zna terminologii. Pan z serwisu powiedział: "Trzeba zrobić reaballing układu BGA". Znajomy uznał to za fakt, zapisał sobie na komórce nazwę tego "zjawiska" i zadzwonił do mnie. Jak coś więcej będę wiedzieć dam znać.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.