Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze dziecinne marzenia .....


Dear77

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem mieć MDS "Marcin" i "Koncerta". Pierwszego miałem i szybko znienawidziłem za usterkowość.Trzeba uważać na marzenia ,gdyż mogą sie spełnić. Dlatego nie mam tego "Koncerta"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje audio marzenia to w dzieciństwie (ok. 11 r. życia) chyba magnetofon szpulowy ale taki na 26kach. Takiego jeden kolega miał bodajże akai.I w szkole to on gość był.A potem marzyły mi się ogromne kolumny w stylu klipschornów.I przyznam ,że cosik w tym stylu posiadam i nie żałuję.Może to trochę obciach ale lubię"duży" dźwięk i to właśnie z dzieciństwa mi zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei marzyła się DIORA 502-jka z kolumnami DIORA 120 wat.Mój kuzyn,jako iż jego ojciec był majętniejszy,posiadał ten zestaw.Wtedy ja miałem jamnika firmy INTERNATIONAL nawet nie stereofoniczny był!,i chodziłem do niego słuchać bo tak mi się podobał dzwięk,oczywiście musiał się podobać skoro ja słuchałem na jamniczku.

 

Wtedy na topie było KOTO,Haddaway,Vanilla Ice,Mc Hammer i wielu innych,nostalgicznie mi się zrobiło.

 

Pózniej miałem ALTUSY 110,jednak szybko wyparowały mi z glowy jak usłyszałem BOLERO 300z CYRUSEM wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marzyłem o jakimś konkretnym sprzęcie. Mnie zawsze interesowało dlaczego to gra :) Jakieś zepsute odbiorniki radiowe na koncie i kilka awantur z tego powodu, to były wtedy kosztowne rzeczy. Mam trochę szczęścia bo te urządzenia lampowe pracowały pod wysokim napięciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb

 

Ja zacząłem się interesować głośnikami,dlaczego grają,jak to się dzieje właśnie od momentu gdy wetknąłem igły do szycia pomiędzy otworki w siatce metalowej przykrywającej głośnik mojego''jamniczka'' i nie dotknąwszy samej membrany.To był ten magiczny moment.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.