Skocz do zawartości
IGNORED

prosba do profesionalistow


Qido

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy i pytam jako laik bo o strefie audio mam pojecie tyle co wlacz i ogladaj:-)

Chce zrobic prezent dla rodzicow i mam na to 4000 zl.

Co w tej sumie moge kupic tak zeby bylo w zestawie :

amplituner + zestaw kolumn do kina domowego lub poszczegolne kolumny tak aby wyszedl zestwik? (dvd juz mam)

Tak zeby zarowno kino domowe jak i sluchanie muzyki (z przewaga na muzyke ) za ta sume okazalo sie dobrym zakupem???

Pytam was jako profesionalistow i prosze o wyrozumialosc.

Wiem ze 4000 zl to nieduzo ale przeciez nie chodzi tu o sprzeet dla fachowcow:-)

Pozdrawiam

m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość zoom

(Konto usunięte)

to i tak spora suma, nie tłumacz się ile masz i chcesz przeznaczyć, taka tu mania [panuje, że każdy się tłumaczy dlaczego ma 4 tys a nie 15 tys. - ja bym kupił yamache z kolumnami lub pomyslał o denonie kino 700, chyba tak sie nazywa, ale nie wiem czy z głosnikami (www.horn.pl, www.technotronik.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził amplituner RX-V440+ odtwarzacz DVD-S540+ kolumny ELTAX Universe. wszystko razem kosztuje 3499 zł w tophifi ,i jeszcze ci zostaja pieniadze na dobre kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Quid pisze że ma dvd to po Lukasz mu proponujesz zestaw z dvd,a jesli chodzi o ten zestaw to na allegro super sprzęt kupisz czyli YAMAHA RX-V640+ jakiś zestaw KODY za 2 tyś i będzie super i do muzyki i do kina,ponieważ 640-stka jest o wiele lepsza w stereo niż 440 i warto dołorzyć.POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ma to być sprzęt również do odsłuchu stereo, to polecałbym połączenie denona z wharfedale. Rodzicom napewno bardziej się spodoba brzmienie tego zestawu. Oni i tak nie będą bawić się w te wszystkie tryby dsp itd., jestem pewien, że będzie to im tylko przeszkadzało. O kodzie już nie wspomne, bo jest to brzmienie typowo młodzieżowe, bas i góra są wyniesione na pierwszy plan, o srodku można zapomnieć, tych kolumn nie słucha się z jakąś wielką przyjemnością. Wharfedale diamond natomiast mimo oczywistych braków w dolnym paśmie można słuchać godzinami, a już w połączeniu z denonem, w stereo będzie "bajka"(oczywiście w tym przedziale cenowym).

 

ps. elfan czy ty naprawdę nie znasz innego sprzętu? wszystkim polecasz to samo, nie zależnie od tego, jakie ma oczekiwania. Tylko mi nie mów, że kupiłeś ten sprzęt ponieważ: porównywałeś z innymi, a że wypadł według Ciebie najlepiej polecasz go wszystkim! ja też mam onkyo niedługo kupuje kefy, ale jakoś nie wciskam wszystkim tego sprzętu.......................?! Acha, dziękuje Ci za dostarczenie mi dobrej zabawy w wątku z subami! twój wpis, zaraz po moim ostatnim naprawdę jest cudny! przeczytałem go już xx razy, a cały czas wywołuje we mnie uśmiech! :) Tak trzymać, bez ciebie było by tu trochę nudno!!! :)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam za bardzo nie znam i można mnie za to zjechać, ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się czy rodzice będą uszczęśliwieni gdy dostaną zestaw 5-ciu głośników i czy mają gdzie to postawić. Być może są tradycjonalistami i wystarczą im dwie (ale za to porządne) kolumny -wcale nie koniecznie podłogowe skrzynie. Na modelach będących w sprzedaży naprawdę się nie znam ale przemyślałbym kwestię nie kupowania w szalonych promocjach tylko znalezienia zestawu DVD+ amplituner (razem za jakieś 2000) +kolumny za 1600+ dobry interkonekt (kabelek połoczeniowy między DVD a wzmacniaczem) za 200 plus kable głośnikowe za 200zł. Moim skromnym zdaniem powinno to zapewnić maksymalne a jednocześnie zrównoważone wykorzystanie pieniędzy. Zrównoważone to znaczy że jeśli np. nie kupisz interkonektu i kabli głośnikowych to rewelacyjny wzmacniacz za 2000 i tak będzie grał mizernie.

4000 to jest całkiem dobry budżet. a na następną rocznicę koniecznie musim im zakupić stojaki/podstawki/standy pod kolumny (jeżeli to będą tzw monitory) lub popytać w salonach o coś co umożliwi prawidłowe ustawienie na podłodze kolumn podłogowych (jeśli to będą podłogowe). Niestety to też kosztuje jakieś 300-1000 zł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, przecież Ty już masz DVD no to spokojnie możesz kupić od razu solidne podstawki. Co to znaczy solidne to najlepiej poczytać na tym forum wpisując w wyszukiwarce hasło "STANDY" lub "stojaki" albo "podstawki". Z tego co czytałem to ogólnie powinny być cięższe niż 20kg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko------ czy Ty słuchałeś Yamahy 640???? ponieważ domyslam się że nie czytając twoje wypowiedzi,a poroponuje dlatego yamahe ponieważ na allegro jest bardzo tania w stosunku cena/jakość,a kolumny Koda tak samo,czy ich wogule słuchałeś,bo ja mam model F51 i raczej słuchanie ich mnie nie męczy,tak jak ty muwisz że grają górą i dołem,nie wiem o którym modelu muwisz ale może tak jest w niektórych,więc polecam autorowi ten zestaw Yamaha + Koda F51,ale to zestawienie jesli chodzi o kino,ale też dobrze radzi Rotor,bo jak rodzicie nie oglądają duzo a słuchają to lepszy zestaw stereo a nie zagracanie 5 kolumnami i subem.

 

P.S jesko-----jak przeczytałem twoją wypowiedz o subie Rel,to też się nieźle nasmiałem hehehehe,dla Ciebie Rel to Rel nawet jakby kosztował 10000zł i miał 5 Watt+ obudowa 5 kg ale ważne że fajnie gra hehehe,polecam super strone DIY żebyś choćby troszke pokapował co i jak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Qido

 

Jeżeli rodzice nie są „techniczni” i ma to być głównie do muzyki, to za 4 kPLN można kupić naprawdę niezły wzmacniacz i głośniki. Czego nie można powiedzieć o zestawie do kd, do którego trzeba by dołożyć parę groszy więcej.

 

Tak na marginesie, to Polska wciąż się mocno różni od reszty świata. Na audioreview.com jest ponad 200 recenzji subwooferów REL Acoustics z bardzo wysoką średnią ocen 4,7-5. A o Kodzie, której reklam u nas wszędzie pełno nikt tam nie słyszał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan,

 

Dlaczego się tak denerwujesz? spokojnie. Czy ja cię atakuje? stwierdzam poprostu fakty. A że tobie chodzą jakieś bzdurki po głowie, to ja się zwyczajnie smieje! dla twojej wiadomości słuchałem i Yamahę 640 i Kodę f51 i rela(miałem nie dawno tą przyjemność), dlatego uważam że mogę się wypowiadać na ten temat. Ty rela nie słuchałeś dlatego proszę Cię zamilcz! Parametry owszem są ważne, ale to wszystko nie ma znaczenia gdy dzwięk się nam podoba, a bas Rela jest świetny!!! A jeżeli chodzi o yamahę i kodę to owszem jak za tą cene jest to świetny sprzęt, ale czy uważasz że taki rodzaj brzmienia spodoba się wszystkim? Ja myśle że rodzicom kolegi bardziej przypadnie do gustu zestaw który podałem. Jest poprostu (jak by to najprościej ująć) spkojniejszy, bardziej ułożony. Yamaha w połączeniu z Kodą jest (że tak się wyraże) "drapieżna", zupełne przeciwieństwo denona+wharfedale. Tylko to miałem na myśli, zupełnie nie rozumiem czemu odebrałeś to jako atak na siebie??? ilekroć ktoś napisze coś nie tak na temat twojego sprzętu strasznie się unosisz, nie rozumiem zupełnie dlaczego???

 

Pozdrawiam

Ps. nie rozwijajmy dalej tego tematu, bo kolejny wątek będzie spalony!!!

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan gratulacje twój wpis znalazł się w temacie "brak humoru na forum" !!! :) widać twoje wołania nie pozostały bez echa, ba nawet są powszechnie czytane, to nic że dla rozrywki..........heh :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko-nie wiem dlaczego wniskujesz po mojej wypowiedzi że się denerwuje:) ja jestem jak najbardziej spokojny,przeczytałem twoją wypowiedz i uznałem że nie pasuje ci to co komuś polecam,a przeciesz nie będe polecał sprzetu którego dokładnie nie znam i nic o nim nie słyszałem,tylko polecam to co mam w domu i tak powinno być bo przeciesz dopiero w domu gdy spokojnie posiedzisz i posłuchasz kilka dni to wtedy znasz dokładnie co jest grane o sprzęcie,a nie polecanie czegoś co się słuchało 5 minut w sklepie,a pozatym to że ja proponuje dany sprzet posłuchać to nie znaczy że karze komuś to kupić,tylko polecam sprzet który warto wziaśc pod uwage podczas zakupu a Ty to odbierasz jako jakiś rozkaz do zakupu.A jesli chodzi o o Quida to Ty i Ja niezby trafie mu zaproponowaliśmy zestaw do kina,wydaje mi się że Rotol dobrze radzi jesli chodzi o zestaw stereo,a co do denona i Wharfedali to fajny sprzęcik ale dokładnie go nie znam ponieważ go nie posiadam,ale jak na zestaw do kina to raczej jest gorczy od mojej propozycji,więc jak więcej muzyki to polecam rozwiązanie które zaproponował Rotol.POZDRO.

 

P.S jesko-a co do Rela Quake to może nie ma sensu dyskutować i jeszcze nie w tym wątku,bo i tak nie zrozumiesz co i jak,ale mam nadzieje że stronka igoda co Ci podałem troszku Ci to wytłumaczy:))) POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko-- jesli chodzi o Jarzabka to nic dziwnego że to zrobił,domyslam się że przeczytał jedną wypowiedz i na dodatek z forum stereo przyszedł nie wiedziało co chodzi więc z tego powodu jego reakcja to normalka,a pozatym może ma suba REL QUAKE albo nie popatrzył w linka odnosnie danych technicznych to wtedy może znienił by zdanie hehehe:)))) POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan prosze Cie dajmy już spokój! ja nic od ciebie nie odebrałem, ja tylko przedstawiłem opinie sprzeczną do twojej. To ty znowu rozpętałeś tą dyskusje. Chodzi mi o to że jesteś mało obiektywny, właśnie dlatego że znasz dobrze praktycznie jeden zestaw. Każdy preferuje inne brzmienie, ma też inne wymagania, a nie można ich zaspokoić proponując cały czas to samo.

A jeżeli chodzi o wpis jarząbka to z przykrością musze stwierdzić że śmieje się z twojego wpisu, z tego, z jaką pasją próbujesz udowodnić, że rel jest kiepski mimo, że go niesłuchałeś. To naprawdę jest jeden z najlepszych subów do słuchania muzyki w przedziale do 2500zł, umów się na jakiś odsłuch, bo pozory często mylą!!!

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig- nie wiem kompletnie co chciałeś przez to powiedzieć,ale coś tak czuje że to porównanie wagi samochodów dotyczyło wagi suba??? nie posiadam samochodu ale nie wieże żeby stilo czy lanos był 2 razy ciezszy od astona heheh:))) POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko-przeczytałeś wreszcie ta stronke co Ci dałem do niej linka?!?!? odpowiedz mi czemu tak jest że sub który mam a mam raczej tanioche budżetówke w porównaniu do Rela Quake,jest pożądnie zbudowany,i wazy 21 a nie 7 kg??? ja wiem ze powiesz znów że chwale swoje ale to mnie naprawde denerwuje że takie pieniądze a sub tak marnie skonstruowany,jakby to był inny sub niz ten Rel Quake i konstrukcja solidna to bym całkiem inaczej dyskutowal.POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>elfan

 

Ależ wiesz, wiesz :-) Aston Martin był tu tylko przykładem.

 

Zasada, że jak cięższy za te same pieniądze , to lepszy generalnie się sprawdza, ale nie zawsze. Korzystając z wiedzy, doświadczenia i odpowiednich materiałów można zrobić coś, co wygrywa we wszystkich pozostałych kategoriach oprócz ceny za kg i/lub metr sześcienny. Jest więcej przykładów, np. Linn albo Naim.

 

Przynajmniej poczytaj sobie recenzje o RELach na www.audioreview.com albo gdziekolwiek indziej. A co do deklarowanych parametrów technicznych, to nie zamieniłbym 100W z RELa na 300 lub więcej któregokolwiek z produktów zalegających mediamarkty i im podobne. Niestety to co wypisują w specyfikacjach producenci popularnego sprzętu woła o pomstę do nieba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"P.S jesko-a co do Rela Quake to może nie ma sensu dyskutować i jeszcze nie w tym wątku,bo i tak nie zrozumiesz co i jak,ale mam nadzieje że stronka igoda co Ci podałem troszku Ci to wytłumaczy:))) POZDRO."

 

obiecuje że już ostatni raz. Elfan dziedzina audio naszczęście nie opiera się tylko i wyłącznie na technice, której zresztą nie cierpie. Ja opieram się tylko i wyłącznie na wrażeniach słuchowych. Wiem jak rel gra w porównaniu z B&w, paradigmem, jbl, monitor audio albo kef. Wiem że jest szybki jak błyskawica, a brzmienie basu jest niedoścignionym wzorem dla wszystkich ww firm! i może nie jest tak dynamiczny, nie schodzi bardzo nisko, a jednak urzeka! naprawdę proponuje Ci pare spacerów do sklepów, przecież mieszkasz w Krakowie a tam sprzętu jest naprawdę sporo. Siedzenie cały czas w internecie może spowodować tylko ból głowy. A skoro rzeczywiście uważasz, że masz taką smykałe do hifi, że możesz bezbłędnie ocenić produkt zaglądając tylko i wyłącznie w parametry, to może wyślij swoje CV to np. hifi i muzyka, taki ekspert napewno im się przyda. Nie będą musieli czekać miesiącami, żeby dostać jakiś nieznany klocek-głośnik, tylko odrazu poproszą żebyś zerknął do parametrów i będzie wszystko jasne.................???

Pozdrawiam i kończe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan>>

Litości - zamilcz już chłopie i doszkól się w końcu. Waga 21 kg decyduje o jakości dźwięku??? Jeez, słyszysz i nie grzmisz? Ty chyba nie znasz innego sprzętu niż swój. Ja nim kupiłem głośniki odsłuchałem ich ze 20. A wierz mi na wyspie jest gdzie słuchać i w salonie jest więcej niż jeden sub na krzyż.

Epilog: Sprawdź w słowniku angielsko-polskim co oznacza słowo "quake" - EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbid-czytam Twoją wypowiedz i się dowiedziałem że według Ciebie za wage suba odpowiada moc wzmacniacza,ale tak naprawde to raczej obudowa odpowiada za to,i jest ona bardzo ważna zwłaszcza że to jest sub,więc żeby obudowa nie rezonowała to musi być w miare solidna a jak w miare solidna to i masa jej musi byc odpowiednia,czyli według Ciebie z czego jest wykonana obudowa Rela ze waży 7 kg?? bo według mnie z cieniutkich płyt MDF i bez zadnych wzmocnień,więc sztywność takie obudowy z przyczyn oczywistych bedzie słaba,ale po co ja to tłumacze jak to jest takie proste,czy samemu nie mozna się domyślić??? a jesli chodzi o recenzje w gazetkach czy stronach internetowych to możemy sobie to darować jesli Ty wierzysz w to co tam piszą to już twoja sprawa.

 

jesko-dowiedziałem się że nie nie lubisz technicznych zagadnień audio,więc wiem dlaczego nie możesz mnie zrozumieć i dałem Ci linka do strony żebyś troszke się dowiedział o co mi chodzi,i napewno to by Ci się przydało,i dlaczego uznałeś mnie za eksperta jeśli wczesniej muwiłeś że gadam głupoty,a skąt wiesz że gadam głupoty jak sam muwisz że nie lubisz interesować się techniką audio tylko lubisz odsłuchy??odsłuchy też są ważne ale jak sprawdze solidnośc obudowy to odrazu wiem co sobą prezentuje i jakie zastosowano oszczędności,a co do tego eksperta to raczej daleko mi do niego zwłaszcza w dziedzinie akustyki:)a ja przeciesz takie proste rzeczy tu na forum tłumacze.

 

 

Robert-Ja chwale swoje??? a co Ty robisz,chwalisz Rela Quake ponieważ go posiadasz,ale rozumiem Twoje reakcje,ważne że jesteś zadowolony i to jest najważniejsze:)

 

POZDRAWIAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Elfan

Kończę wątek bo wstydu chcę "ekspertowi" oszczędzić. Polecam porównanie twojego ostatniego wpisu z zawartością

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Może tam też kłamią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My swoje a ty swoje. Ja się z tobą poprostu niedogadam. Niechcę Cię obrażać, ale czy ty aby nie masz problemów z czytaniem. Na cholere mi "precyzyjna" wiedza techniczna, bo to na niej się nie znam(ogólne zasady sobie przyswoiłem, po prostu nie znam się na elektronice, wiesz te wszystkie cyferki itp. - okropieństwo), skoro najważniejsze jest to jak coś gra??? a niech waży 7,5 kilo ma beznadziejną obudowe(oczywiście według ciebie), ale dla mnie jest to i tak jeden z najlepszych subwooferów do 2500zł. A ty mi nawijasz o jakiś zasadach przeczytnych (i pewnie przepisanych) na stronie internetowej, i wmawiasz nam że mimo tego że go słuchaliśmy ten sub jest taki sobie. Co ty próbujesz udowodnić? bo jeżeli chcesz zachować twarz, to powinieneś jak najszybciej zakończyć tą dyskusje !

A z tym ekspertem to była taka przenośnia, taki ŻART. Ale chyba tego też nie zrozumiałeś. Jeszcze dużo czasu minie zanim będę Cię tak nazwać!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert-napisałem wcześniej że Cię rozumiem że jesteś troszke oburzony ponieważ krytykuje to co posiadasz,i dogadujesz mi w sprawach ortograficznych,a ja się już do tego nie raz przyznawałem że z polskiego byłem słaby;)) ale czy ja rozmawiam z polonistami?:) sory za błędy ale nie przesadzajcie, coś się da przeczytać:))) a expertem to ja nie jestem i się do tego już przyznałem,no chyba ze to co ja muwie to jest dla Ciebie takie trudne że jestem według Ciebie expertem:)

 

jesko-ja wiem że mnie nie zrozumiesz pisałem juz to wiele razy,ale nie rozumiem jak się nie znasz na tak potwornie prostych sprawach to po co muwisz że ja się nie znam,chyba stronki nie chciało się przeczytac którą proponowałem ale nikogo nie namawiam do niczego,i jak piszesz że na cholere mi wiedza techniczna to twoja sprawa.

 

POZDRAWIAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S i jeszcze powiem to co zapomniałem a mianowicie,to co naisałem kilka postów wyzej to było z mojej głowy a nie jak jesko sugerujesz że przepisane,raczej zapamiętane co co się przeczytało na stronie i oczywiście nie wszystko dokładnie zapamiętane.POZDRAWIAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 raz tłumaczył nie będe!!! odszczekujesz w tak nie umiejętny i rażący sposób, że rozmowa z tobą pozbawiona jest jakiegokolwiek sensu. Elfan pełna kompromitacja, naprawdę niespodziewałem się że możesz być do tego zdolny. Twoje odpowiedzi nie mają nic wspólnego z tym co ja piszę. Na pięć moich pytań odpowiadasz na jedno, a do tego wtrącasz co chwila jakieś swoje bzdurki. No ale skoro ja sie nie znam na tych wszystkich potttwwwooorrnnniieee łatwych sprawach, to ja mam dla ciebie elfan propozycje. Jeżeli uważasz, że znasz się na technice audio, to ja cię mianuje od dzisiaj ekspertem od spraw technicznych w kinie domowym!!! proponuje Ci zmienić nicka na exp. Elfan, albo lepiej inż. Elfan! Licze na to, że za każdym razem gdy ktoś będzie miał wątpliwości w sprawach technicznych, udzielisz mu szybiej i wyczerpującej odpowiedzi! już nie mogę się doczekać. Przyjmujesz wyzwanie...........???

 

Ps. tylko mi znowu nie odpowiadaj, że się nie znam na "potwornie prostych rzeczach", mam poczytać jakąś strone, i że nie rozumiem co piszesz(bo doskonale rozumiem, i wiem że tak mała waga może się wydawać dziwna), tego typu odpowiedzi nie przyjmuje i uważam je za kompletną kompromitacje!!!

 

Szczerze pozdrawiam

 

ps2. Elfan oczekuje pełnej odpowiedzi na wszystkie moje pytania, mam nadzieje że mnie nie zawiedziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko,załamałeś mnie twoją wypowiedzią heheh bez jaj chlopie co Ty muwisz,Ty chyba tak się podnieciłeś tą rozmową że nie kontrolujesz się kompletnie heheh WYLUZUJ TROSZKE!!!!!! i kto tu odszczekuje?!?! ale jak brak takiej podstawowej wiedzy to tak bywa,i dalej mnie proponujesz nazwać EXPERTEM,sory ale to jakiś nieźle głupi ŻART?!?!? zakończmy tą dyskusje wreszcie bo szkoda palce wysilać i niszczyć klawiature!!! nie będe wmawial Ci jakiś jak Ty to muwisz bzdurek,a skompromitowałeś się sam,tak się rozgrzałeś tą dyskusja że już proponujesz mi wyzwanie!! nie przyjmuje wyzwania bo nie jestem expertem co Ci juz powtarzam nie jeden raz!!!! POZDRAWIAM i zycze na przyszlosc opanowania!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.