Jump to content
IGNORED

Pioneer A-616 MARK II - jakie kolumny ?

1pioter1

Recommended Posts

Witam, udało mi sie kupić okazyjnie fajny wzmacniacz pioneera model a-616 jakaś inna wersja mark dwa jednak elektronika ta sama co w postawowym modelu. I teraz niemoge sie zdecydować na kolumny... narazie gram na monitorkach sony (

) ale potrzebuje czegoś większego. Słycham prawie wszystkiego (muzyka lat '80, amerykański rap z nisko schodzącym basem (monitorki niemają na tyle basu dlatego zrobiłem subwoofer ) ale wolałbym 2 pożądne kolumny które zapewnią mi wystarczając ilość bassu. Lubie taką cykającą góre, ale bez przesady ;)

pokój mam narazie 11m2 jednak za niedługo będzie 24 m2 więc raczej tym sie sugerujcie ;) budżet to maxx 800zł kolumny oczywiście używane chce kupić ;)

z góry dziękuje za odpowiedzi.

PS. Czytałem podobny temat na tym forum lecz tam nikt nienapisał kankretniego modelu tylko były rozmowy wogule nie na temat... Prosze o wyrozumiałość - to mó pierwszy post na forum.

jak chcesz roznisc chalupe to kup monitor audio rs8,sluchalem tego pionka z ma rs 6 potezny niski bas jak lupnelo to szok,jak mieszkasz w bloku to policja czesto bedzie wpadac do ciebie,poza basem calkiem ladna srednica i tnace powietrze wysoki tony jak w dyskotece,niezly piecyk duzo pawera

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.