Jump to content
IGNORED

Denon 3806 czy YAMAHA DSP-A1 ???

daro896

Recommended Posts

3806 a 800 w tym miejcu rowniez denon ,3806 to inna polka to nie polka 800stki tylko yamy 2500

jesli chodzi o a1

to kladzie te obydwie

a1 to wzmak i to juz duzy plus niema na pokladzie dziadowskiego tunera ktory sieje jak pies i

ma potezne trafo no i sama budowa wielkie kondzie itd itp wkoncu to flagowy wzmacniacz yamahy z okolic 2000 roku

jesli 100% sprawna od fanatyka od domowego uzytkownika a nie od handlarza to bralbym a1

wiem co mowie mam ax1 na codzien procz yamy 3800 i naprawde ta moja nowa 3800 ma co robic zeby zabrzmiec jak prawie 10 letni klocek ax1 ma co robić w sensie prawie wyciąga kopyta aby jej dorównac:) i gdyby nie to ze 3800 ma swietna konfiguracje auto zawansowaną nawet bardzo to nie miała by najmniejszych szans w brzmieniu z AX1

w idealnym stanie max do 1500 zl

w goldzie z boczkami drewnianymi podchodza pod 2 tys

gold ładny nie?/

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23772-100000132 1258489971_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

o stereo nie mowimy ! ja nigdy nie uzywalem tych klockow do stereo bo nie sa do tego stworzone ,wiec dążyłem zeby w osobnym pokoju zrobic sobie zestaw stereo i tak tez mam

kino nie jest do muzyki bo ją kaleczy ,oczywiscie wszystko zalezy od wymagan sluchacza:) jak ma to jazgotać to dsp-a1 zda sie rewelacyjnie

w 1910 nie uslyszysz zadnego HD to ze tam ci cos na wyswietlaczu pokazuje:) nic nie znaczy osobiscie wole stare dts na porzadnym sprzecie anizeli pełen bełkot marketowy na takim dziadostwie jak 1910 :) ,HD ma sens przy naprawde drozszych klockach przy klockach typu 4 cyfrowe yamahy ,najwyzsze denony 3808 np i tym podobne klocki warte rzedu powyzej 4 tys zl

i przy A1 po analogach :))

prawie juz dzisiaj wszystkie:)

z tym ze nie przeklada sie to na jakosci

porownaj sobie wnetrznosci pioneera 51fd i tandetnego sony550 ktory tez wali po analogu hd:)

zero porownania :) jak juz wspomnialem wczesniej godne uwagi sa pioneery te starsze i sony5000 es puki co niema nic innego

z takiego sony550 to lepiej nawet nie korzystac z wyjsc analogowych chyba ze jestes gluchy

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.