Skocz do zawartości
IGNORED

nad c325bee czy Xindak a-06?


Kriso81

Rekomendowane odpowiedzi

który zagra lepiej do muzyki rockowej, chodzi głownie o to aby nie był męczący (nie ostry), był ciepły, dynamiczny, z dobrym wykopem i czy te wzmaki będą lepsze od mojego Denona Pma 700 Ae?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem sobie na Twój profil i widzę, że trochę drepczesz w miejscu zakładając co chwila nowy wątek o tym samym...

Wzmacniacze o których piszesz różnią się na tyle minimalnie w odbiorze, że nie warto sobie tym tak mocno głowy zaprzątać. Jeśli uwiera Cię parę złotych to zainwestuj w kolumny.

Przede wszystkim rusz tyłek do salonu i sam posłuchaj bo nikt za Ciebie nie zdecudyje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem C325BEE, jeszcze posiadam C352 (leży spakowany w pudle i czeka na nowego właściciela), a u kolegi radoslava miałem możliwość bezpośredniego porównania tego drugiego z Xindakiem A-06.

C325BEE gra "gorzej ale przyjemniej i cieplej" od C352 - Xindak ma od nich znacznie pełniejsze brzmienie, ale ustępuje im trochę pod względem "wykopu".

Jeżeli zastanawiasz się nad nowym sprzętem szczerze polecam Xindaka - nówkę z gwarancją Polpaku można kupić za 1300zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam zapomniałem przeczytać "o tobie" Magnat Altea 5......kończ waść wstydu oszczędź!!!!!

i denon do "ostrego" grania........ciekawe jak do tego doszedłeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso81

 

Poszukaj używki Harman Kardon HK 1400 line ,żaden z wymienionych przez Ciebie wzmaków w muzyce rockowej nawet mu nie podskoczy,nieraz bywają w ogłoszeniach 500-700 ZŁ.Kasy zostanie na płyty lub kabelki.Jako rekomendacje podam,że u mnie wykopał Creek Evo i gra w sypialni jako dodatkowy zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.