Jump to content
IGNORED

Plazma 42 Panasonic TX-P42C10Y + Pioneer DCS370 lub Yamaha PC E-810


peterek

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Brat posiada ww. telewizor, potrzebuje kupić jakieś niedrogie kino nowe do max 2200 zł.

Zastanawiamy się nad tanszą alternatywą Pioneer DCS-370 zestaw 5.1 (niestety nie dane nam było nigdzie go znaleźć i posłuchać ) lub Yamaha Pianocraft E810+ sub(wersja droższa 2.1 ). Stąd mam kilka pytań :

 

1 Czy ktoś się zetknął z ww. kinem pioneera ? Wiem ,ze nie dzieli sygnału na 5.1 ze żródła zew. ale i tak pójdą tylko filmy z dvd )chodzi mi oto jaka jest jakość dźwięku i czy w cenie 1100 można kupić lepiej brzmiący zestaw.

 

2. Co do Yamahay Pianocrafta. Słyszałem w markecie i nawet wśród tego zgiełku dźwiek był naprawde porządny więc w tej cenie kupno kina domowego z głosnikami m-audio , koda , prismy itp odpada. Pytanie . Skoro Yamaha nie ma hdmi to proszę mi powiedzieć jeśli ktoś ma tak podłączoną yamahe obraz na plaźmie 42 będzie dobrej jakośći czy niezbędne jest hdmi i upscaling (ten model chyab tylko do 720 p ?

 

3. Czy obraz z kina pioneera ( które posiada hdmi i upscaling ) bedzie lepszy niż z yamahy?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Może również warto się przyjrzeć nowym zestawom kina od Panasonic'a - stanowiło by fajny komplet z plazmą, całkiem fajne te nowe ich kina. HDMI do odtwarzania DVD nie jest potrzebne spokojnie sprawdzi się component i upscaling do 720p z progresywnym skanowaniem. Ja jednak jeżeli ma to już być kino domowe to kierował bym się w stronę zestawu 5.1, a nie w stereo E-810, mimo że to bardzo fajny sprzęcik. Za jakieś 3tyś. to widziałem już fajne zestawy kina z DVD i ampli Denon'a oraz kolumnami Wharfedale, ale nie miałem okazji ich posłuchać.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.