Skocz do zawartości
IGNORED

Pre pasywny - kiedy i z czym?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie trwało to około miesiąca, potem powiedzmy, jeszcze przez 2 miechy się "docierało". Generalnie efekt podobny do srebrnych kabli ( no bo to w koncu są srebrne kable ). Z czasem przybywało masy i dźwięk zyskiwał na grubości, srednica się lepiej wypełniała, a na sam koniec zyskało to wiecej blasku. Początkowo dźwiek był lekki i suchawy.

Mnie martwi coś innego. Po wpięciu TVC przybyło basu, jest gorzej kontrolowany, dźwięk stracił mikrodynakimę, dostał więcej mięsa, stracił na lotności. Mam nadzieję, że się to poprawi wraz z wygrzewaniem. Jednak - jak znam zmiany różnych kabli itp. - to wygrzewanie akurat na bas nie za bardzo działa. Zobaczę jak się całość do końca złoży - co będzie.

Sprawdzę jeszcze czy kable IC czegoś nie mieszają. Bez TVC gram Duelundem, i pod niego jest całość skonfigurowana. Po wpięciu TVC doszedł drugi kabel, srebrzona miedź - DIY - ale sprawdzony w bojach i dobrze osłuchany = dobrze mi znany. Jest szybki, przejrzysty, szczegółowy, przy tym nieostry. Może drugiego takiego dam - zamiast Duelunda. Zatem zabawa trwa. Dopuszczam jednak możliwość, że TVC do mojego systemu nie pasuje i tyle.

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.