Jump to content
IGNORED

Ja, niżej podpisany...

kamil

Recommended Posts

Kończ Waść... trwające i wszystkie przyszłe happeningi poświęcone ABX... wstydu oszczędź... Zmęczenie materiału osiągnęło poziom krytyczny. Wszystko już było, nowe nie przybędzie, bo nowego nie ma kto przynieść. Kilkanaście wątków, argumenty powielane w tysiącach wpisów, osobiste animozje, kultura bakterii z szamba i wysypisko emocjonalnych śmieci. Nikogo nie ganię, nikogo nie usprawiedliwiam, to nasze wspólne podwórko. Proponuję zjednoczyć siły i posprzątać tą stajnię Augiasza, a przynajmniej ten zakamarek. Pomysł prosty, zainteresowany pisze deklarację i podpisuje swoim nickiem. Bez klasyfikacji: zwolennik, przeciwnik, neutralny - każdy ma takie samo prawo do wpisu. Jedynym ograniczeniem pozostaje całkowity zakaz komentowania. Tylko deklaracje. Zasady przejrzyste. Akceptujesz - jesteś tutaj, nie akceptujesz - Twój wybór.

Zachowując zasady demokracji, proszę moderację o odblokowanie najbardziej zagorzałych zwolenników, oczywiście pod warunkiem, że wyrażą chęć zaistnienia w tym wątku.

Treść deklaracji.

Ja, niżej podpisany, bez względu na poglądy jakie prezentuję w kwestii ślepych testów, ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ, że na forum audiostereo - począwszy od tej chwili - nie będę się angażował w ŻADNĄ aktywność związaną z problematyką testów ABX. Niech moc będzie ze mną.

Ja, niżej podpisany, bez względu na poglądy jakie prezentuję w kwestii ślepych testów, ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ, że na forum audiostereo - począwszy od tej chwili - nie będę się angażował w ŻADNĄ aktywność związaną z problematyką testów ABX. Niech moc będzie ze mną.

kamil

Nie sądzisz jednakże, że testy ABX mogą być przydatną metodą oceny urządzeń audio? Nie znajdą zastosowania wszędzie, ale w rozstrzygnięciu niektórych wątpliwości mogą być bardzo przydatne.

A ile na ich temat można prowadzić inspirujących dyskusji!

;-P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.