Jump to content
IGNORED

Wkładka do Reloop 6000

dariusz964

Recommended Posts

Jak pisąłem w tym innym wątku słucham modelu 4000LE z Sumiko Pearl, tyle że z Pre CA640P. Dla mnie jest naprawdę OK, choc wiem że wielu będzie polecało 440-tkę. Ja w Sumiko znalazłem szczyt możliwości MM, uważam że wyżej to już lepiej bawić się z MC, tym bardziej że CA640P mam na to przygotowany.

Natomiast wspomniane "ciepełko" myslę że każdy inaczej rozumie. Ja w pracy Sumiko odnajduję kolorystyczne wysokie tony które w połączeniu z ładnie wyświetlonymi wokalami i mocną podstawą basową daja sugestywny przekaz, jeśli ktoś szuka ciepłego brzmienia w rodzaju grania środkiem to sory ale to nie to.

Pozdrawiam

Do mojego Reloopa polecam wkladki Ortofon 2M red zwlaszcza do dynamicnej muzyki. Brzmi super ale problemem wszytkich reloopow z direct drive sa slyszalne niskotonowe szumy z lozysk w przerwach miedzy utworami (to nie Technics niestety tylko made in china) i niestety jakosc wykonania ramienia.Do szumow z lozysk pomaga korkowa tlumiaca splimata pro-jecta. Jest wyraznie lepiej. Testowalem kilka wkladek i sybilanty byly zawsze problemem w reloopie ale z 2M red jakby najmniejsze

Dziwnie krzywdząca opinia gramofony Reloop. Mój 6000 mk6 nie wykazuje podobnych przypadłości. Niejednokrotnie mój NAD C 372 podkręcony jest do godz. 2-3 i pomiędzy nagraniami panuje względna cisza ( niektóre płyty potrzaskują sobie ale szumy łożysk?).

Mariusz.

P.S.

Wkładka to SHURE Whitelabel.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.