Jump to content
IGNORED

Wkładka do Reloop 6000


dariusz964

Recommended Posts

Jak pisąłem w tym innym wątku słucham modelu 4000LE z Sumiko Pearl, tyle że z Pre CA640P. Dla mnie jest naprawdę OK, choc wiem że wielu będzie polecało 440-tkę. Ja w Sumiko znalazłem szczyt możliwości MM, uważam że wyżej to już lepiej bawić się z MC, tym bardziej że CA640P mam na to przygotowany.

Natomiast wspomniane "ciepełko" myslę że każdy inaczej rozumie. Ja w pracy Sumiko odnajduję kolorystyczne wysokie tony które w połączeniu z ładnie wyświetlonymi wokalami i mocną podstawą basową daja sugestywny przekaz, jeśli ktoś szuka ciepłego brzmienia w rodzaju grania środkiem to sory ale to nie to.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Do mojego Reloopa polecam wkladki Ortofon 2M red zwlaszcza do dynamicnej muzyki. Brzmi super ale problemem wszytkich reloopow z direct drive sa slyszalne niskotonowe szumy z lozysk w przerwach miedzy utworami (to nie Technics niestety tylko made in china) i niestety jakosc wykonania ramienia.Do szumow z lozysk pomaga korkowa tlumiaca splimata pro-jecta. Jest wyraznie lepiej. Testowalem kilka wkladek i sybilanty byly zawsze problemem w reloopie ale z 2M red jakby najmniejsze

Link to comment
Share on other sites

Dziwnie krzywdząca opinia gramofony Reloop. Mój 6000 mk6 nie wykazuje podobnych przypadłości. Niejednokrotnie mój NAD C 372 podkręcony jest do godz. 2-3 i pomiędzy nagraniami panuje względna cisza ( niektóre płyty potrzaskują sobie ale szumy łożysk?).

Mariusz.

P.S.

Wkładka to SHURE Whitelabel.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.