Jump to content
IGNORED

Angels&Demons, Armagedon, The Last Samurai


Therion

Recommended Posts

No i dzisiaj odpłynąłem... Nie dość, że muzyka niezwykła, cudowna, to jeszcze nagrana tak przestrzennie, że ma się wrażenie lawitowania we wszechświecie. Dźwięki pojawiają się z każdej strony - również z tyłu a scena kompletnie pozbawiona jest ograniczeń... Coś niesamowitego.

 

ktoś tego jeszcze słuchał?

Link to comment
Share on other sites

Ja słuchałem na takim sprzęcie jak w "o mnie" i nie dane mi było doświadczyc takich wrażen muzycznych :). Zresztą nie ma się znowu co tak podniecać. Pod względem muzycznym to "A&D" są mierną kopią "Kodu da Vinci" i oprócz pierwszego utworu nie ma za bardzo czego tam słuchać. "Armagedon" jest znacznie juz ciekawszy i tylko "The Last Samurai" jest bardzo dobrym scorem, w którym dobrą muzykę akcji przeplatają wątki romantyczne i wzruszające.

Link to comment
Share on other sites

Angels&Demons - jeżeli masz, to podaję :)

 

Utwór 2, 3, 4 - niesamowite - mega przestrzeń, bas przesuwający kanapę i chóry.

 

Utwór 6. Mój ulubiony. Przede wszystkim przeogromna, niczym nie ograniczona przestrzeń. Nawet moja żona była pod wrażeniem. Cudowna "pieść" przewodnia. Utwor trwa 12 minut i opowiada niezwyklą historię.

utwor 9. Cały czas przestrzeń, potega basu (uderzenia) cudowna nuta przewodnia

utwór 10, 12 - poprostu szczęka opada. Imponujące.

Link to comment
Share on other sites

Ja z Zimmera słuchałem Aniołów i Demonów, Ostatniego Samuraja i Gladiatora. Powiem tak, wszystkie płyty sa bardzo dobre jeśli chodzi o kompozycje, ale ich realizacja jest średnia. Moim zdaniem dźwięk jest przesterowany. Najgorzej w tym zestawieniu wypada Gladiator, po prostu porażka, straszne szumy. Przez tą płytę zraziłem się do Zimmera, ale na szczęście na nim świat się nie kończy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.