Jump to content
IGNORED

Kolumny Tonsil Tango 150 vs Tonsil Mistral vs ?

bulisoft13

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem początkującym użytkownikiem na forum więc proszę o wyrozumiałość. Jeszcze do niedawna miałem w nosie jak gra muzyka w moim pokoju, byłem wiernym fanem wszelkich eq, loudnessów itp aż coś we mnie pękło. Nie mówię, że z dnia na dzień stałem się audiofilem bo póki co aż takiej potrzeby nie odczuwam, aczkolwiek stałem się przynajmniej melomanem. Kupiłem mój pierwszy w życiu wzmacniacz, nie jest to rewelacja natomiast myślę, że jak na początek przygody z muzyką w zupełności mi wystarczy mowa o Sony TA-F519R, wraz z zakupem owego wzmacniacza pojawił się kolejny problem tj głośniki :) stoję przed ciężkim wyborem jako, iż jestem tylko studentem nie posiadam zbyt grubego portfela, potrzebuje głośników, które pomogą mi zrozumieć muzykę. Na dzień dzisiejszy w moim skarbcu na głośniki mam 500 zł maksymalnie, co w tej cenie moglibyście mi zaproponować . Myślałem o Tango 150 lub Mistralach oba ze stajni Tonsila, co wybrać a może polecicie mi coś innego godnego ? Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.