Jump to content
IGNORED

[problem] Wzmacniacz Sony TA-F519R

bulisoft13

Recommended Posts

Witam, kupiłem od znajomego wzmacniacz jak w temacie przyjechałem do domu zainstalowałem głośniki i pojawił się problem, otóż gdy odpalam wzmacniacz i regulacja głośności jest ustawiona poniżej 3 (skala 0-10) panuje cisza, gdy przekręcę potencjometr przynajmniej na 3 głos się włącza. Czasami włączy się jeden kanał a po przekroczeniu magicznej 3ki załącza się drugi. Próbowałem na różnych głośnikach, różnych kablach, różnych wejściach, z funkcją source direct oraz bez niej, efekt taki sam, proszę o pomoc

Guest G.Mark

(Konto usunięte)

bulisoft13, 22 Mar 2010, 21:10

>Witam, kupiłem od znajomego wzmacniacz jak w temacie przyjechałem do domu zainstalowałem głośniki i

>pojawił się problem, otóż gdy odpalam wzmacniacz i regulacja głośności jest ustawiona poniżej 3

>(skala 0-10) panuje cisza, gdy przekręcę potencjometr przynajmniej na 3 głos się włącza. Czasami

>włączy się jeden kanał a po przekroczeniu magicznej 3ki załącza się drugi. Próbowałem na różnych

>głośnikach, różnych kablach, różnych wejściach, z funkcją source direct oraz bez niej, efekt taki

>sam, proszę o pomoc

Postąpić tak samo, jak powiedziano Ci na Elektrodzie.

GM

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.