Jump to content
IGNORED

jaki cdek do amplifona wt30


torbyd

Recommended Posts

witam, zakupiłem do mojego drugiego systemu wzmacniacz amplifona wt30II, w tej chwili współpracuje z cd philipsa cd880 okablowanie to albedo blue - mam wrażenie ze moje źródło gra trochę za ciemno, czy możecie polecić jakiś cd do mojego systemu z drugiej ręki w kwocie do 1500zł który go ożywi?? muzyka jakiej słucham to jazz

Link to comment
Share on other sites

Witam, proponuje cd CEC TL51XR. Słyszałem kiedyś zestawienie Wt 40 + TL 51 XR i było naprawdę świetnie. Cena używanego Ceca będzie nieco większa od zakładanej, jednak to naprawdę zacne urządzenie i zacnie się z Amplifonem zgrywało. Można poszukać na ten temat w zakładce Lampy.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witaj,

Wiem że WT 30 to nie rakieta. W konfiguracji o której pisałem (wt 40 II + Cec) , napędzającej Focale 926 z okablowaniem Veluma zagrało to naprawdę świetnie. ZERO ale to powtarzam "0" nudy. Faktycznie Wt 30 to nie WT 40. Wspomniany na początku wątku Naim (najniższy model) zabrzmiał w tym zestawieniu zbyt ciepło a Cec zagrał analogowo i naturalnie. Podobał się nam ta prezentacja z dużą ilością "powietrza" pomiędzy wykonawcami. Gusta są jednak różne, ktoś może woli bardziej szczegółowy i dynamiczny przekaz. Trzeba zwyczajnie zaufać własnemu uchu i posłuchać źródła we własnym systemie.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

"TACD01 Amplifona + kondy mundorf"

 

Świetny CD, gra u kolegi z WT 40 II i głośnikami Art Loudspeakers Deco 15 na kablach Albedo/ Harmonix. Obłędnie razem wyglądają CD + Wt40 a jeszcze lepiej grają z tymi 3 drożnymi Artami.

Ale to inna półka cenowa niż założyciel wątku wymienił na wstępie.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.