Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Heco Interior 202


yesion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koleżanki i koledzy, pomóżcie dobrać coś odpowiedniego do monitorów Heco Interior Plus 202 .

Chodzi mianowicie o wzmacniacz, bowiem chwilowo kolumny te jadą na sypialnianym Onkyo CR-325 i krótko mówiąc... idzie im typowo średnio, o ile w ogóle idzie.

Jeśli w ogóle można się pokusić o jakąś ocenę dźwięku w tych warunkach, to przydałoby się coś co ostudzi wysokie tony i wleje w dźwięk przyjemne ciepło i bas, o którym teraz to mogę zapomnieć.

Słucham głównie rocka, gitarowego grania, chociaż repretuar jest szeroki.

 

 

Warunki bytowe i finansowe są typowo studenckie:

-pokój 12m2

-budżet początkowy to +-300-400 zł

 

Myślałem o rotelu RA-920ax, da się to dostać na aukcji w dobrej cenie. Innych rozsądnych pomysłów brak.

Raczej konieczne jest mi wejście phono, no i nie byłoby źle, gdyby dodatkowo wyglądało to ładnie, w miare nowocześnie. Nie wiem czy myśląc o pilocie nie żądam zbyt wiele.

Szczerze mówiąc zależy mi, aby kupić 'cokolwiek', w dobrym rozumieniu tego słowa. Mając 'cokolwiek' przyzwoitego i odsprzedawalnego będe mógł spokojnie dozbierać fundusze i zmienić to na coś lepszego.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.