Jump to content
IGNORED

Jak kolumnami okielznac HK 690?

sebziel

Recommended Posts

Witajcie!

Do tej pory gralem sobie na HD760 i HK680 z Eltaxami Liberty 5+ i bylo niezle. Zachcialo mi sie zminic na HK690 i stalo sie.

Teraz powstal problem. Detale atakuja wysokimi, normalnie krew z uszu. Bas konturowy, ale srednie jakies takie suche.

Poza tym kolumny sie zwyczajnie nie wyrabiaja.

Doradzcie prosze jakies cieplejsze glosniki ktore moglyby poskromic tego wzmaka. Pokoj ok 16m ale otwarty z dwoch stron na inne pomieszczenia.

Dzieki z gory za kazda rade.

A pewnie że bywają przyjemne :)

Pamiętaj, że chodzi o wykorzystanie możliwości Twojego dobrego wzmaka i cdka.

Nie będę się mądrzył,bo mam za małą wiedzę :) ale wątpię czy ktokolwiek z bardziej doświadczonych forumowiczów powie że eltaxy 5+ to ta sama klasa co phoebe :)

HK 680 i HK 690 z MA RS6 gra bardzo dobrze, za to najwiekszy problem jaki doswiadczylem to pokoj i tu powstal problem, sluchalem w roznych i roznie to gralo, zdarzylo mi sie nawet ze gralo bez basu, co przy tych glosnikach i wzmacniaczu jest dziwne, taka niestety jest akustyka, teraz mam sluchawki i mam wszystko gdzies :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.