Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile - Łódź - wątek klubowy.


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamWysokinski

(Konto usunięte)

Adamo D, 18 Maj 2010, 15:37

 

>To jak też - ale zaocznie i na pół gwizdka bo do Łodzi mam 45 km - ale PKS-em na "pifko" mogę

>podjechać

 

Przypominam, że "na pifko" do mnie nadal nie dotarłeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamWysokinski, 18 Maj 2010, 18:18

 

>Adamo D, 18 Maj 2010, 15:37

>

>>To jak też - ale zaocznie i na pół gwizdka bo do Łodzi mam 45 km - ale PKS-em na "pifko" mogę

>>podjechać

>

>Przypominam, że "na pifko" do mnie nadal nie dotarłeś :-)

 

Heh, to tak samo jak do nas na sieradzkie audiopifko też Adam nie docierał :)).

Pozdrawiam pozytywnie zarażonych adiopasją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) również z okolic łodzi jestem. jestem jeszcze za młody i biedny na poważny sprzęt ale chętnie porozmawiam z bardziej doświadczonymi kolegami :) ochota na piwko także zawsze się znajdzie :)

a co do miejsca to ostatnio jakoś w jazzdze był oldschoolowy jam session. sporo świetnej muzyczki na żywo, sprzyjającej piwku i rozmowom :) czy ktoś sie orientuje czy wtorkowe wieczory z jazzem w jazzdze mają wrócić na stałe? myślę, że miejsce i klimat na spotkanie idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Chcialbym przystapic do klubu - jesli przyjmiecie, bo... Urodzilem sie i wychowalem w Lodzi, ale kilka lat temu wyjechalem z kraju i jakos tak mi zostalo... Niemniej w Lodzi bywam, chetnie sie spotkam, z czasem moze wroce, wiec cennych audio znajomosci nigdy dosc :)

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie przystąpię do klubu.Mieszkam pod Łodzią ale pracuję w tym mieście w branży AV.Muzyki słucham od zawsze i jestem jak najbardziej za tym by czasem się spotkać ,posłuchać i porozmawiać o naszym hobby.Nie chcę się narzucać i być źle odebranym z moja propozycją z racji tego ,że pracuję w tej branży ale posiadam lokal do dyspozycji (sklep AV) i wieczorem czasami możemy wykorzystać go do swoich potrzeb(przywieźć swoje "klocki" i płyty i sobie posłuchać).Jak jesteście chętni to dajcie znać na PW . Piwo oczywiście też lubię i możemy spotkać się na mieście.Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.