Jump to content
IGNORED

U2 360 AT THE ROSE BOWL Koncert na DVD


bengallo

Recommended Posts

Koncert w Pasadena Rose Bowl, który odbył się 25 października 2009 roku, był punktem kulminacyjnym zeszłorocznej części trasy U2360°, promującej album „No Line On The Horizon”. Występ w Rose Bowl był największym koncertem zespołu, który odbył się w 2009 roku. Był również największym show U2 w Stanach Zjednoczonych w całej ich karierze, który zgromadził ponad 97 000 widzów. Koncert był transmitowany na cały świat za pośrednictwem YouTube. Po raz pierwszy pełny koncert tej rangi artysty został pokazany w Internecie – obejrzano ponad 10 milionów razy w ciągu jednego tygodnia.

Zarejestrowany w całości w jakości HD, koncert został sfilmowany 27 kamerami, reżyserem obrazu jest Tom Krueger, który wcześniej pracował nad U23D - pierwszym koncertem 3D z trasy Vertigo.

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

Wczoraj widziałem tę płytę w MediaMarkt w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej w cenie poniżej 40,- ale jeszcze nie kupiłem. Napisz jakie masz wrażenia po obejrzenie/posłuchaniu.

Link to comment
Share on other sites

Chyba kupię. Ale bez przesady z tym tytułem wielką czcionką. U2 wydało już więcej dvds koncertowych niż którakolwiek gwiazda rocka. I mądrze, że traktują to w ten sposób, bo niby dlaczego po każdym turnee nie wydać płytki dla fanów. Tu przypomina się Pearl Jam i jego seria cds koncertowych z każdego koncertu tej samek trasy! - to już hard core wydawniczy (notabene koncert w Spodku drugi doczekał się niesłychanie entuzjastycznych ocen fanów na Amazon). Rattle & Hum oraz Sloan Castle się wyrózniają w dorobku dvd U2, choć Sloan Castle został niestety sfilmowany-edytowany przez jakiegoś debila (Bono?:), co 5 sekund cokolwiek! się dzieje na scenie musimy znów zobaczyć perkusistę, z zegarkiem w reku, ale repertuar i atmosfera znakomite. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.