Jump to content
IGNORED

uchwyt do epsona tw-3500

rysio

Recommended Posts

Witam,

Mam problem, posiadam uchwyt do projektora, jak w linku:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

niestety mimo skręcenia maksymalnego podwieszony projektor rusza się na wszystkie strony i przed każdym podłączeniem muszę go ustawiać od nowa. Czy jest to normalne, czy coś jest nie tak z uchwytem?

pozdr

strumieniowiec, lampy i tuby

Hej,

mam ów projektor ale to ma najmniejsze znaczenie, posiadam wersje scienną tego uchwytu.. przerabiałem ten sam problem, po prostu dokręć śrubę tę główną odpowiadająca za zmianę kąta nachylenia projektora na maxa tak żeby operowanie projektorem było prawie niemożliwie, prawie robi tu dużą różnicę, mocujac się z wyczuciem ustaw projektor jak trzeba i będzie dobrze...

PeeS

swoją drogą ciekaw jestem czy jesteś zadowolony i z jakim ekranem współgra....

u mnie świeci na mat white 220 kraftmanna jest super acz zastanawiam się nad zmianą na 240 mat gray, raz żeby wydobyć jeszcze lepszą czerń, dwa żeby nie wędrować z sofą pod sam ekran:)

Witam,

śrubę dokręcałem i chyba coś jest nie tak z uchwytem, załatwiam ze sklepem wymianę, u mnie jest ekram kaubera, mat gray 220 z napinaczami i mam piękne czarne kolory, oglądam z 4 m i od tej pory jak idę do kina to mam wrażenie że coś z obrazem się stało. Oglądam filmy wieczorami ale w dzień też testowałem i w jasnym pokoju da się bez problemu wszystko dostrzec

strumieniowiec, lampy i tuby

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.