Jump to content
IGNORED

wzmak do kef iq70

michu2

Recommended Posts

witam serdecznie

proszę o poradę jaki Waszym zdaniem wzmak będzie najlepszy do iq70,

Odpowiada mi brzmienie tych kolumn, delikatnie wyeksponowana średnica, krótki i zwięzły bas

wzmak miałby wnieść do brzmienia trochę dołu i stereofonii/przestrzeni.

jako źródło służy asus xonar dx, tuner sat, cd w planach

Pod uwagę biorę używki do ok 800 zł, możliwość sterowania pilotem ( samego pilota nie musi być w zestawie).

Popieram kolege Rysia,Kefy potrzebuja sporej porcji pradu,znajomy uzywa ich w kinie i niestety to jest pomylka(jeslichodzi osluchanie muzyki).U mnie zagraly poprawnie choc jaknamoj gustn to nie ma co liczyc na gleboki bas,za to srednica bardzo przyjemna,gora pasma nie pokazala nic specjalnego.Ogulnie mowiac szukaj mocnego pieca z dobra kontrola basu(Nada nie polecam).

Czyli z moim budżetem nie poszaleje, przynajmniej na ale..... ale może coś się trafi ;-).

Chwilowo malarze opanowali pięterko, jak tylko skończą to będzie już czekać SU-A700Mk2 oraz CA Azur 640A , na początek.

Zastanawiam się jeszcze nad tym:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

od czasu do czasu pojawia się jeszcze marantz PM5003 i onokyo A-9511

kiedyś jeszcze słyszałem HK670 ale z malutkimi monitorkami tylko tu będzie trudno zmieścić się w budżecie.

może na któryś z powyższych warto zapolować ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.