Jump to content
IGNORED

Spliter do Cyfry+


creasy

Recommended Posts

Witam!

Szukam podpowiedzi w kwestii splitera do cyfry plus,bezprzewodowego,tak aby w dwóch TV móc oglądać niezależnie różne programy.

Jest niby sporo propozycji na allegro,ale jako że jestem w tej kwestii zielony mam nadzieję że ktoś kto spotkał się z tym problem szybko naświetli sytuację i doradzi czym się kierować przy zakupie

Z góry dziękuję za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Jeden tuner masz z cyfry więc dokup jeszcze jeden. W zestawie clone + ma już dwie karty. Chyba że chcesz 3 lub wiecej telewizorów to musisz przy każdym mieć tuner i dodatkową kartę.

No i oczywiście do każdego telewizora musisz miec podciągnięty kabel prosto z satelity. Ja docelowo bede miał 7 telewizorów więc napiszę jak działa przy takiej ilości.

Link to comment
Share on other sites

jest bezprzewodowy ale ....hmm jakby to wytłumaczyć. Spliter dzieli tylko sygnał ( a w zasadzie uprawnienia) Jego bezprzewodowość polega na tym że nie musisz ciągnąć kabli od splitera do dekoderów, ale sygnał z anteny musisz przecież mieć w każdym dekoderze. i do każdego dekodera (do karty)jest przesyłany sygnał z uprawnieniami bezprzewodowo a nie sygnał telewizyjny.

 

Jak będziesz miał multiroom z cyfry to też kabel z sygnałem musisz chyba mieć a oni dadzą ci tylko dodatkową kartę z uprawnieniami.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.