Skocz do zawartości
IGNORED

prosba: scan recenzji z Audio 6/03


mako

Rekomendowane odpowiedzi

Elfan>>

Dzięki wielkie. Mam nadzieję, że zamilkniesz na tak długo, aż w końcu będziesz w stanie powiedzieć coś rozsądnego. W końcu nie o to tobie chodzi, aby być maskotką forum? ;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan wyluzuj...

Wiekszosc twoich postow jest komentowana prosba o argumenty. Odpowiedzi od ciebie jest ZERO!!! Sporo razy udowodniono tobie, ze nie masz racji lub, ze nie potrafisz jej udowodnic, a ty i tak brniesz w zaparte.

 

Dygresja: "Jezeli jedna osoba mowi mi, ze jestem oslem - nie przejmuje się nią. Jezeli dwie twierdza tak samo - zignoruję je. Ale jezeli trzy lub wiecej osob mi tak powie to pojdę do sklepu i i kupię sobie siodło." ;o) - poddaje rozwadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert,jesko- niezli z was forumowi prowokanci heheheh :) i pomysleć że zaczeło się od recenzji yamahy która uzyskała bdb noty hehe :),kurcze ale jest coraz większy ubaw na tym forum,fajnie bo jest wesoło przynajmniej:) Robert juz chce żebym zamilczał na dłużej i nie gadał nic o jego super subie który posiada,bo jak moge, przecież to jest jego sub:),a ja wygaduje takie głupoty o jakiś podstawowych parametrach i kontrukcji jak ma być wykonana i tak dalej:) POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan>>

jaki parametr? Jakim parametrem jest waga? Nie zaczynaj znowu.

"Gdzie i kiedy"

Polecam archiwum. Na przerazajaca wiekszosc postawionych Tobie pytan, nie udzieliles odpowiedzi. Przejrzyj swoje wypowiedzi, zobacz odpisane pytania i sprawdz na ile z nich odpowiedziales.

 

>>>koniec - wiecej odpowiedzi nie bedzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jaki parametr? Jakim parametrem jest waga? Nie zaczynaj znowu'

 

na wage np suba składa się;w większości obudowa,głośnik a dokłądniej jego magnes bo jest nacięższy w konstrukcji głośnika,i transformator którego wielkości moc określa moc zainstalowanego wzmaka,więc wage suba można okreslić mniej więcej jako jego pewnien parametr.

 

"Polecam archiwum. Na przerazajaca wiekszosc postawionych Tobie pytan, nie udzieliles odpowiedzi. Przejrzyj swoje wypowiedzi, zobacz odpisane pytania i sprawdz na ile z nich odpowiedziales."

 

 

dowiedziałem się że jesteś tropicielem moich wpisów i je sledzisz:) a te niektóre pytania co zostawiłem bez odpowiedzi to wybacz ale miałem chęci tłumaczyć każdemu po kolei tego samego w kółko,czy słuchałem,kiedy jak i gdzie więc możliwe że mogłem nie wszystkim na to odpowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no właśnie elfan zaczeło się od recenzji Yamahy. Ale ty musiałeś wygrzebać stary temat z relem. TY PROWOKATORZE :)"

 

to było tylko dla przykładu,a dyskusja wynikła z tego że Rober się troszke poczuł urażony:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja rozpoczęła się dużo wcześniej, i dotyczyła czegoś zupełnie innego. To ty wyjechałeś z tym tematem i przez twój wpis robert się zdenerwował. Gdyby nie nie twoja głupia uwaga części tej bzdurnej rozmowy wogóle by nie było. Mi wydało się dziwne to, że śmiejesz się z recenzji i uważasz, że są ściemnione, a jak mówimy o recenzji twojego ampli. to nagle jest ona świetna. Rozmowę z tobą opierałem wyłącznie o to. A ty jak zwykle zacząłeś wtrącać swoje prawdy - z tego powstało to co widać wyżej. Dlatego też prowokatorem można nazwać co najwyżej Ciebie. Przyjmij to albo nie, mnie juz na rozmowie z tobą niezależy. Gadaj co chcesz, może jacys nowi Ci uwieżą. Jak dla mnie jesteś (tak jak powiedział Robert) maskotką tego forum.....

papa

 

ps.myśle że ten wątek w zupełności kwalifikuje się usunięcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko-powiedziałem to już wsześniej tylko ty nie czytałeś,w tym przypadku recenzja sie zgadza ale w przypadku innego sprzetu co posiadam tak nie jest więc co ty ględzisz,tobie trzeba po kilka razy pisac żebyś wiedział o co biega!!!!!!!! a czy Elberoth ma ampli yamaha RX-V640!!!!!!!!!! a dobrze sie o nim wypowiada, i wytłumaczył Ci doskonale jak sprawa sie przedstawia,ale Ty raczysz tego nie przyjmować do wiadomości bo to jest yamahy recenzja a nie np ONKYO,a to że rezencja dotyczy tego modelu co ja posiadam to trudni,powiem ci jedno,jak miałem wszesniej ampli sony to polecałem znajomym yamahe i odradzałem sony choć go miałem w domu,więc nie ględz głupot że akurat recenzja jest super bo ja mam takie ampli!!! KOŃCZE !!!!!!! POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan>

ciezko mnie zdenerwowac, a tym bardziej urazic. Nie jestem w stanie zgodzic sie jednak z ferowaniem wyrokow poprzez "wyobrazenie" sobie jak cos brzmi. Jak nie sluchalem sprzetu, to nic na jego temat nie pisze. Koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan,

 

Naprawdę głupi ten twój ostatni wpis. Co myśle wytłumaczyłem wyżej. Ty najwyrażniej nie myślisz, bo odpowiadasz praktycznie w 100% nie na temat?!kolejny wyjazd z Onkyo, to też nie prowokacja? ja Onkyo nie lansuje, i uważam że są lepsze ampli. w tej cenie. A dlaczego ? bo jestem obiektywny.

ja też z obuzeniem KOŃCZE :) do następnego razu, nasza "maskotko".......................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan porponuje Ci kupic koncowki mocy Marantz MA6100 na kazdy kanal Twojej yamahy - wtedy bedziesz mial dzwiek :))))))), nie no zartuje, na poczatku tez zapatrywalem sie na yamahe ale po odsluhu rezygnuje - pozdrawiam!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie sie was czyta :-) Ja mam DVD Yamahy i dość drogi wzmacniacz mocy Harmana do kina (6999zł) więc chyba cięzko mnie posdzić o sprzyjanie którejś z firm.

 

W tym konkretnym przypaku, muszą stwierdzić, że mi znacznie bardziej podobała sie Yamaha 640 niz Harman 3550.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto dochodze do wniosku czytajac niektore opinie, ze coniektorzy kieruja sie bardziej sercem co do pewnej marki niz chlodna kalkulacja, ale nie neguje tego, bo sam mam takie podejscie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar: mocne słowa jak na kogoś kto sam siebie określa jako "początkujący audiofil".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar> Zacząłeś pojawiać się tutaj niedawno z niewinnymi tekstami a robisz się coraz bardziej bezczelny. Wszyscy są głusi, nie znają się itd. Sprowadzasz dyskusje na "kinie domowym" do poziomu "stereo". A tak było tutaj miło.

 

Pozdr.

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chyba na wyglad!!! bo w brzmieniu raczej nie - chyba ze tez masz problem ze sluchem :)"

 

chciałem tylko jedno powiedzieć bo nie mogłem się powstrzymać,Avathar to ty na forum zaledwie kilka dni i już taki fachura z ciebie!!!!! o złotych uszach!!! weś chłopie się tak nie kompromituj!! POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan sorry ale jakie to ma znaczenie jak długo siedzi na forum? Im dłużej siedzi tym większy znawca? Śmieszny jestes. Moim zdaniem im dłużej sie siedzi i czyta wpisy Twojego typo to można jedynie ogłupieć :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esbi-po pierwsze Avathar kilka dni temu pytał jaki sprzet ma sobie kupić i z tego powodu załorzył jakies 10 róznych tematów i chyba nie zdecydował się na kupno jakiego kolwiek sprzętu więc raczej nie jest fachowcem 'Audiofilem" nawet początkującym,a wypowiada się w taki sposób że ktoś nie sa słuchu albo jest głuchy za to on ma najlepszy słuch,więc po ty to stwierdzam,a jesli męczą Cie moje zażarte dyskusje to masz proste wyjście, nie czytaj.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem tez nowy, ale chyba nie zakraczecie mnie za to, a mam ochote wrzucic swoje trzy grosze. Przychodzac na to forum mialem nadzieje, ze dowiem sie naprawde czegos konkretnego i bede w stanie przynajmniej z grubsza orientowac sie co ktore parametry oznaczaja, jakie sa Wasze prywatne opinie (ale rzeczowe!!) na temat sprzetu X, czy Y. Tymczasem jestem szczerze zawiedziony, bo kazda dyskusja konczy sie draka, przypychankami, obrzucaniem epitetami. A tresci merytorycznej - wydawac sie moze - nalezy szukac na innych grupach. Dla przykladu: zadalem sobie zapytanie "Harman/kardon". I co sie dowiaduje? Ano tyle, ze watkow jest mnostwo, temat byl walkowany i mam poszukac (nie moj byl temat, ale taka odpowiedz byla na jedno z pytan), no to grzebie dalej... NIC. Kloci sie jeden z drugim o to, ktory sprzet lepszy (i wcale nie kloca sie o HK!! - co mialo byc tematem watku), kloci sie trzeci z czwartym, kto ma lepsze uszy, kto lepiej sie zna, kto wiecej testuje, a kto tylko na obrazkach opiera opinie. Ludzie!! jak tu sie od Was czegos nauczyc? Przeciez az strach zadawac pytanie, bo odpowiedzi na nie sie nie uzyska, a tylko sie czlowiek nerwow nazjada. Gdzie ci nowi, czy poczatkujacy audiofile maja sie czegokolwiek dowiedziec? Wiekszosc postow to zwykla dziecinna przepychanka, na dodatek z bledami ortograficznymi, ze az wstyd!! Zakladam (byc moze nie do konca slusznie), ze skoro juz posiadacie tak wnikliwa wiedze (a przynajmniej tak twierdzicie), to nalezycie do tych, ktorzy akurat na ortografii znac sie powinni, bo tepi nie jestescie (pomijam dyslektykow, bo oni tepi nie sa, zasady znaja lepiej niz wszyscy inni, a mimo wszystko bledy robia - wiem, co mowie!). Ale to tylko mala dygresja troche nie zwiazana z tym, ze tak naprawde nie mozna sie doszukac na forum za wielu konkretow. Znacie powiedzenie: madrej glowie dosc dwie slowie. Moze warto po prostu ignorowac zaczepialskich, a ostatecznie przeciez admin ma swoje uprawnienia i tez powinien zdyscyplinowac piszacych.

Piszecie (skadinad do pewnego stopnia slusznie), ze najlepiej isc, posluchac i... no wlasnie, to po co wtedy jest forum, skoro regula jest: isc, posluchac i nie pytac?

Zawodowcy nie maja czasu na udzielanie sie na forum, bo wlasnie siedza i testuja kolejny model - moje prywatne wyobrazenie! - zatem czlonkami takich grup sa zaawansowani amatorzy (nie kazcie mi definiowac zawodowca i amatora - wezcie troche na wyczucie i kontekst), ale tez zupelni nowicjusze poszukujacy informacji, porady, wyjasnienia. I tacy (chocby ja) nie wiedza na poczatek, czego sluchac, wiec po co isc sluchac? Strata mojego czasu, czasu sprzedawcy. Jak juz bede wiedzial mniej wiecej, na co mam zwrocic uwage, to poslucham. Ale dajcie sie najpierw dowiedziec!

Pozdrawiam w nadziei na lepsza jakosc merytoryczna dyskusji na Forum.

 

PS.

Prosze, nie podnoscie protestu, ze przeciez dyskusje merytoryczne sa. Oczywiscie, ze sa. Zadajcie sobie tylko trud i dla cwiczenia przesledzcie temety na dowolnie wybrany temat. Policzcie ile z watkow tak naprawde jest na ow zadany temat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich bo chyba Panowie przegalopowaliście....

amplitunery w cenie do 3000zł mogą jedynie służyć do podpięcia systemu wielokanałowego - zastosowanie wyłacznie w KD... pierdnięcie w tylnym głośniku a potem w przednim i tak na zmianę...

te klocki absolutnie nie nadają się do słuchania stereo... zadajcie proszę sobie trud i posłuchajcie chodźby budżetowego Creeka, a usłyszycie gdzie tak naprawdę jest ich miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloman-jesli według Ciebie kino domowe to tylko pierdnięcie w tylnim głośniku to bardzo się mylisz,ale to chyba przez to że kino masz z dzwiekiem stereo więc się nie dziwie.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.