Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo 9911 czy warto?


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

(Konto usunięte)

Prośba do osób znających ten wzmacniacz. Kompletuję stereo do sypialni. Powierzchnia po podłodze około 40mkw. ale są dwa skosy. Mogę kupić ten wzmacniacz za około 1400zł. Stan dobry. Warto czy może macie inne korzystniejsze oferty? Głośniki też możecie zasugerować. Ja myślałem nad Acoustic Energy Aelite 2. Mam je już w zestawie do kina domowego co prawda jako tyły bo z przodu są Aelite 3 ale myślę że sobie spokojnie do nastrojowego słuchania poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka właśnie jest jego wartość

 

kup sobie coś takiego i z bani

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Onkyo to bardzo dobry wzmacniacz. Naprawdę bardzo dobry. Czy wart tej ceny - nie wiem - to zależy od Ciebie. Jeżeli jest w stanie sklepowym, to może warto. Jeżeli nie - to raczej trochę drogo. Tym niemniej nowego w tej cenie o takiej klasie nie kupisz. Zerknij na allegro - masz tam kilka podobnych wzmacniaczy w cenach 600 - 900 zł. Możesz też zwrócić uwagę na Yamahę 1090, 890, AX900 lub Kenwooda 7090. Każdy topowy wzmacniacz dobrej japońskiej firmy - był dobry. Ze względu na dużą powierzchnię pokoju musisz celować w kolumny wolnostojące - w/w wzmacniacze napędzą prawie każde kolumny. Jeżeli chcesz mieć bas - to tym więcej musisz mieć głośników przetwarzających bas w kupowanych zespołach. Kupuj kolumny dobrej firmy - ich jakość jest najważniejsza. Im większą będą miały efektywność, tym łatwiej będzie wzmacniaczowi je napędzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam Onkyo integra a-9711 stan sklepowy parę dni temu dopiero zerwałem plombe gwarancyjną jak dla mnie duża moc i zachwycająca jakość dźwięku ale niestety sprzedaje zbieram na samochodzik :) ja chcę za swojego 1300zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.