Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki dobry film warto obejrzeć z nowych


Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jaki ostatnio oglądaliście dobry film, niekoniecznie na DVD, może być DIVX, ja POLECAM Gothika, The Others- horror z Nicole Kidman, Paycheck taki sobie, może znacie jakieś dobre Thillery z ciekawymi wątkami, lub fajne SF ?

Pzdr

Seba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio oglądanych, choć niekoniecznie najnowszych, polecam "28 dni później" - świat w trakcie epidemii, film brytyjski, niezły klimat i świetna muzyka, oraz "12 małp" z Brucem Willisem, zajefajny i zakręcony s-f.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Oszukać przeznaczenie nawet niezły film, już mam go za sobą, 12 małp znam na pamięć, pokręce się za tym 28 dni później, też coś o nim słyszałem że niezły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk - nie jest nowy, ale obowiązkowy. A co do Oszukać przeznaczenie - to najlepsza komedia prócz dnia świra i Przerażaczy. Oglądałem z kumplem, obaj jesteśmy monty-pythonowscy i może zrobimy parodię, bo ten film wyrobił mi mięśnie brzucha lepiej niż AB-gyminic ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o naprawdę dobre sensacje, to POLECAM: hazardziści, rekrut, ocean's eleven. Moim zdaniem świetne, każdy do końca trzyma w napięciu, a do tego rewelacyjna obsada, zaskakujące zakończenie, i żadnych przestojów. Jeżeli nie widziałeś, obejrzyj ! satysfakcja gwarantowana:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak ocean's eleven to naprawde super film,tagże polecam!!,a coś z klasyków S-F to Obcy 1,2,3, Terminator 1,2,piąty element, Gwiezdne wrota,oglądałem po kilka razy i się non stop podoba,i ostatnio oglądany na dvd triller MULHOLLAND DRIVE Davida Lincha,naprawe super! i jeszcze duzo by tu wymieniać ale jakoś nachodzi mnie skleroza jak mam wymieniać coś naprawde godnego do oglądnięcia,ale to co wymieniłem powinno na jakiś czas wystarczyć,a bym zapomniał ostatnio na Divxie obejrzałem Naciągaczy polecam film naprawde ciekawy i wciągający,jak coś sobie przypomne to jeszcze dopisze.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja polecam cos z kina japonskiego: "Returmer", "Ring" ( bardziej 1 ale 2 tez )...

niezle pomysły, sprawna realizacja i dobre wykorzystanie sprzetu ( efektowe, nagłosnienie, bass ) ...

no i cała plejada Anime: Armitage, Cowboy Bebop, Ghost ine the shell

 

dla ciekawych polecam równiez "Avalon" - film dla fanatyków lub spragnionych "czegos innego niz amerykanskie strzelaniny" ... super zdjacia, dobra muzyka, dziek ES

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..ja polecam "The Game"..film zakręcony..ale naprawde dobry..jesko ma racje "Hazardziści" to też dobre kino, dalej "Transporter"..jeśli ktoś lubi tego typu filmy (Luc Besson)..fajne widoczki...to tyle narazie, może coś jeszcze dopisze.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gra" ma faktycznie doskonałą fabułę i świetny klimat, idealny film na wieczór thrillerów. Szkoda tylko, że już za drugim razem emocje słabną, kiedy nie ma czynnika zaskoczenia... Tym niemniej, jeżeli ktoś nie widział, a lubi gatunek - lektura obowiązkowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , grę już widziałem fantastyczny film, Douglas gra super,

Na weekend będe miał Oni, Master and Commander i 28 days later, napiszę czy warto było się o nie starać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podajecie Grę, to koniecznie należy polecić jeszcze bardziej kultowy film o zakręconej intrydze: The Usual Suspects - polski tytuł "Podejrzani". Świetna rola Kevina Spacey. Jeśli ktoś nie oglądał tego filmu, to polecam zamknąć się na wieczór, odłączyć telefony i mocno się skupić. Warto :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 dni później - ja również polecam, choć po świetnym początku filmu - troszkę go spieprzyli. Ogólnie film wart obejrzenia - początek zaje...sty, ale im dalej tym gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ogladal ktorys z Was film "Zycie za zycie" z Kevinem Spacey'em. Jak dla mnie super film jak osiagnac cel poswiecajac wszystko. Polecam tez bardzo K-Pax, 8mm, siedem, cela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam film INTACTO nie jest to moze nowy film (2001) ale na DVD w polsce wyszedl dopiero niedawno. Jest to hiszpanski thriller o lludziach ktorych los obdarzyl ponad przecietnynm szczesciem. Mimo, ze film wyrezyserowal debiutujacy Juan Carlos Fresnadillo to obsada jest dobra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem Telefon - niezłe kino snesacji - wiadomo reżyser J.Schumacher z niezłymi rolami F.Whitakera i głosikiem K.Shaterlanda,mam pytanie w jakim formacie dźwięku nagrany jest Fam Fattale z Banderasem,który ostatnio pojawił się w Oliwii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem The Twilight Samurai, calkiem przyjemny, spokojny film. Chociaz nie ma co sie spodziewac walk czy pompatycznosci w stylu ostatniej produkcji Cruise, ale nie o to w tym filmie chodzi. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.