Jump to content
IGNORED

podlogowki do pokoju 17 m2

luke_t

Recommended Posts

mam pytanie - czy kolumny podlogowe (mam na mysli yamaha ns 300) to dobry pomysl do pokoju 20 m2? gdzies w postach znalazlem opinie ze takie glosniki to tylko do duzych > 40 m2 pokojow.

jakie beda plusy takich duzych glosnikow w warunkach takiego malego pokoju a jakie minusy? czy takie glosniki bez problemu zdolne sa do lagodnego czystego cichego grania np. wieczorem bez dudnienia na caly pion w bloku? czy basy z kolumn podlogowych mocno "przechodza" w podloge czy raczej tak samo jak wiszace na scianie glosniki?

przepraszam za niefachowe okreslenia i z gory dzieki za odpowiedzi :)

lukasz.

Ja mam podłogówki w pokoju ok 17m2. Kupiłem z myślą o moim przyszłym mieszkaniu- za parę miesięcy będą stały w 22 m2, a teraz w 17m2 grają ładnie. Właśnie ciche słuchanie teraz im służy, a przy głośniejszym zaczyna już trochę dudnić. Słucham wieczorami cichutko, bez przeszkadzania sąsiadom i na prawdę jest ładnie!

Kolumny Yamahy chyba nie cieszą się najlepszą opinią. Warto pewnie poszperać i zastanowić się nad czymś innym. Jeśli chodzi o przenoszenie drgań to są na to różne sposoby. Wpisz w wyszukiwarce "kolce", "standy", "podstawki", a także "marmur", "blue-tac", "wibracje", "drgania" -dużo będzie do czytania. Ja też sporo się w ten sposób dowiedziałem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.