Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki polecasie SUB oraz akustyka pokoju?


dragstar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak napisalem w profilu zamierzam stopniowo kompletowac jakis konkretny zestaw kolumn.Pisze w dziale stereo poniewaz na nim zalezy mi bardziej jak na kinie jednak ze względow finansowych staram sie to jakos połączyc do kupy;)Niesety na frontach mam jeszcze Altusy 300 ale to juz nie wazne bo to ich ostatnie dni.Na surrundy kupilem nidawno Diamondy 8.2 .Center tez bedzie chyba Diamond.

Przykladam sie do kupna subwoofera i tutaj mam kilka pytan.Domyslnie bedzie stalo to w pokoju o wymiarach 5,5 na 4 m.(mieszkanie w bloku-pokoj caly w drewnie za wyjątkiem podlogi).Tymczasem jednak rezyduje w pokoiku 4,2 na 3,8 m.ostatnio postanowilem zrobic w nim wiecej przestrzeni i ..skonczylo sie na tym ze zostal w nim fotel ,tv,stolik na klocki i glosniki .Miejsca przybylo ale zauwazylem znaczną zmianę jakosci dzwieku jaki wydobywal sie z tej konfiguracji.Czy takich pustych scian nie powinno sie czyms wytłumic?

Co do subwoofera to sprzedawca w sklepie polecal mi kilka w cenie do 2kzl.(b&w),(jbl).Czy tymczasem kiedy wszystko to nie wyląduje w wiekszym pokoiku mozna w tak malym pokoiku (4.20 na 3.80 m)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.