Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory Studyjne + Dac


4ndrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić jakiś zestaw głośników do komputera. Byłem zdecydowany na Microlaby solo7C. Lecz ostatnio zainteresowałem się monitorami studyjnymi. Po przejrzeniu forum często polecanymi są Fostexy pm0.4. Tylko zastanawiam się czy jest w ogóle jakiś sens kupowania takich głośników jeżeli w komputerze mam zintegrowaną kartę muzyczną. Więc zainteresowałem się kupnem jakiegoś DACa np. Audinst HUD-mx1.

Czy takowy zestaw ma sens czyli Audinst HUD-mx1 i fostex pm0.4?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem tego audinsta bo na takiego natrafiłem, jeżeli są jakieś tańsze DACi godne uwagi to prosze podajcie jakieś.

Chce kupić takiego DACa który wykorzysta potencjał Fostexów PM0.4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jaknajbardziej ma to sens, ale mozna tez troche taniej - E-MU 0202 + Fostex 0.4

Można, ale takie rozwiązanie będzie okrutnie niepraktyczne. Emu nie ma regulacji głośności (chyba, że podłączymy pod wyjście słuchawkowe). Pozostanie ściszanie w systemie lub każdej kolumny osobno. Zgodzę się, że lepiej kupić droższe głośniki niż źródło.

Skoro rozważałeś kupno solo7c, czy oby te malutkie fostexy Ci wystarczą? Przecież to zaledwie 4cale. Może lepsze będą Alesis M1 active 520?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jaknajbardziej ma to sens, ale mozna tez troche taniej - E-MU 0202 + Fostex 0.4

Można, ale takie rozwiązanie będzie okrutnie niepraktyczne. Emu nie ma regulacji głośności (chyba, że podłączymy pod wyjście słuchawkowe). Pozostanie ściszanie w systemie lub każdej kolumny osobno. Zgodzę się, że lepiej kupić droższe głośniki niż źródło.

Skoro rozważałeś kupno solo7c, czy oby te malutkie fostexy Ci wystarczą? Przecież to zaledwie 4cale. Może lepsze będą Alesis M1 active 520?

Audinst HUD-mx1 nie warto kupować .... wolałbym dopłacić do E-MU 0404 USB (przynajmniej dostałbym wejście optyczne i wyjścia zbalansowane). A jeśli oszczędzać to niech będzie to E-MU 0202 USB i podłączenie do wyj. słuchawkowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozważałeś kupno solo7c, czy oby te malutkie fostexy Ci wystarczą? Przecież to zaledwie 4cale. Może lepsze będą Alesis M1 active 520?

Doszedłem do wniosku ze nie wykorzystam ich mocy, wiec wole coś lepszego jakościowo. Te Alesisy troche za mocne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.