Jump to content
IGNORED

HK HD740 vs NAD 512

mlody369

Recommended Posts

Ktory wedlug was jest lepszy???Oba sa w podobnej cenie.W koncu doszedlem do wniosku,ze skoro nie stac mnie na nawet sredniej klasy stereo to lepiej zainwestowac w nausznik a moze pozniej sie dokupi inne klocki.Aha bedzie to gralo najprawdopodobniej pod wzmacniaczem sluchawkowym + HD 600.Dzieki za wszystkie odpowiedzi.Aha a moze znacie jeszcze jakies inne w miare dobre modele innych firm,bo jestem w tym temacie zielony tak do 550zl (mowie tu o sprzecie z drugiej reki Ps.Zastanawiam sie jeszcze ewentualnie nad tym najwyzszym technicsem SL PS7

512 nie słuchałem a 740 mam i słucham:P to co mnie w nim urzekło to piekna przestrzeń, szczegołowość góry, lekko ocieplona srednica no i sporych rozmiarow bas ładnie schodzacy, porownywałem go z 750 i 740 wygrywał pod kazdywm wzgledem. w 750 brakowało ogolnie takiego entuzjazmu w muzyce wszystko niyby poprawnie było podane ale brakowało tego co wciagana długie godziny słucghania:P

Pozdr.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.