Jump to content
IGNORED

FENIX i pionner vsx-d811 lub d912

Artibus

Recommended Posts

sam mam vsx-512 ale słuchałem 712-stki i gra lepiej. a fenixy za tą cenę to niezły wybór. w zasadzie - jak na feniksy to masz za dobrego ampli. Tonslie definiuję jako lepsze od eltax universe, choć grają trochę podobnie. na twoim miejscu obniżyłbym ampli (np do vsx-712) i dołożył do kolumn, ale nie wiem jakich. zależy ile na ampli zaoszczędzisz.

Potwierdzam przedmowce - od kolumn duzo wiecej zalezy niz od ampa. Nie odsluchiwalem co prawda tych fenixow, ale podejrzewam, ze naprawde oplacaloby sie zrobic Ci ta roszade funduszy... Powiem wiecej - kup tanszego ampa Yamahy lub Pioneera i wez np. Tonsile Focus SE, zeby nie pisac ciagle o Kodach i Wharfedalach. Tym bardziej ze amp potem opchniesz, a z kolumnami jest mniej wesolo...

dzięki bardzo za cenne dla mnie porady. Moze jednak wezme 712 i doloze do lepszych kolumienek.

mam jeszcze pytanie. Mam centralny ( MAGNAT INTEGRA 60/120 W i satelitki tez magnata 40/80 W ) moze zostawic je i dokupic dobry przod i bas. licze na waszą fachowosc i z gory dziekuje.

Moze do 2.5 tys cos bym wybral>

dzieki

Na pl.rec.kino-domowe wlasnie toczy sie na ten temat dyskusja - czy mozna mieszac stajnie centrala i frontow. Ja uwazam, ze dlaczego nie sprobowac? Tylko juz tutaj nie ma przepros - musisz to zrobic przez dlugi i dokladny odsluch, najlepiej w warunkach domowych. Wiec chyba pozostaje Ci dobry sklep i wypozyczanie kolumn...

Aha, pamietaj ze para frontow bedzie kosztowala niewiele mniej niz caly zestaw 5.0 - nieublagane prawa rynku...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.