Jump to content
IGNORED

zestaw z 5 tys


saygon

Recommended Posts

stoję przed wyborem zestawu ktory miałby mozliwosc odtwarzania dvd -audio( ale tylko mozliwosc, bo glownie bedzie uzywany do odtwarania normalmych płyt audio). pomieszczenie w ktorm to bedzie umieszczone ma jakies 4x6(moze 7) metrów. co do preferencji muzycznych to głównie rock(od pixies do pink floyd) a ostatnio jazz. jesli mozna to prosze o rade co do wlasciwie calego zestawu. dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Cały zestaw za 5 tys. do odtwarzania DVD-Audio, i to w dodatku jak rozumiem KD, czyli ampli, 5 kolumn i tak dalej? Do takiego zestawu dvd-audio to ostatnia rzecz jaka jest potrzebna. Oczywiście sąsiadom oczy z orbit wyjdą :D, ale tylko tyle - moim zdaniem w zestaw takiej klasy implementowanie dvdaudio to jedynie chwyt marketinowy - w dodatku chyba dość nieuczciwy.

Link to comment
Share on other sites

nie zestaw glosnikow to raczej stereo- dlatego wlasnie mowilem o tym zeby to tylko mialo mozliwosc odtwarzania dvd wideo. bedzie chodzilo prawie tylko na cd -audio wiec po tym kontestek prosilbym zeby na to spojrzec.

Link to comment
Share on other sites

Na początek proponuje przestudiować wątek 7406 i dzieje nawracania się Theli28 na stereofonię :) i jak myśle dość pozytywny efekt tego nawracania który jest zdaje się do wglądu w jego profilu.

 

A z porad bardziej ogólnych spróbuj zadać też to pytanie na forum stereo, a potem wróć tutaj i się dvd dobierze :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.