Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  5 członków

Canor Klub
IGNORED

Klub CANOR


desino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Nikt na forum nie użytkuje cdeka Canora ? Wierzyć mi się nie chce .

W takim razie ode mnie taka pierwsza dygresja . Pierwsze wrażenia po wpięciu cd2vr+ do swojego systemu miałem tragiczne ( ale zonk ) , porównania z moim poprzednim accu dp60 po prostu nie było . Gdybym nie słyszał wcześniej tego cdeka z dużo lepszymi lampami , dałbym sobie z nim spokój . Ponieważ cdek był prawie nowy ( kilka miesięcy grania na innych lampach ) to i ja spróbowałem trochę te oryginalne lampy wygrzać , ale w ciągu miesiąca dżwięk tylko trochę się poprawił . Wymieniłem więc na początek 6922 elektroharmonixa na e88cc philips SQ i ... jest duuużo lepiej . Klasa brzmienia bardzo zbliżyła się do mojego poprzedniego Accu , a mam jeszcze do wymiany parkę 12ax7 sovteka , więc ... :)

Po tym doświadczeniu to ja nie rozumiem dystrybutorów tego urządzenia . Za 12 koła ( ja dałem sporo mniej - bo używany ) oferują taki kiepski dżwięk ( na oryginalnych lampach ) nie pokazując jego możliwości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Lampa popytaj prędzej się dowiesz jakich lamp spróbować. Jak widzisz klub Canora jast mało aktywny. Od mojego wpisu do twojego minęło ponad 2 lata,a i sam złożyciel pewnie tu nie zagląda. Canor chyba nie jest tu zbytnio popularny na to wygląda.

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zacząłem pytać , a mam trochę czasu zanim philipsy się ułożą . Co do Canora , to faktycznie nie jest u nas zbyt popularny ( choć ze słowacji , więc blisko ) , dla wielu chyba nawet nieznany , więc warto coś o nim napisać z własnych doświadczeń ( bo recenzje w prasie wiemy jakie są - wszystkie dobre :) )

Po za tym wyrosłem już z " tylko markowych, drogich urządzeń " , bo wiem , że pieniądze nie grają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chociaż wśród forumowiczów z cdekiem Canora jestem chyba sam :) , to dla osób , które zetknęły się z CD2 VR+ może ta informacja być pożyteczna . Zaaplikowanie do tego cd kombinacji lamp telefunkena ( ecc83 ) i Philips SQ z lat 50, 60 tych ( 6922 ) przenosi klasę tego klocka o lata świetlne w stosunku do oryginalnych lamp ( niewarte nawet odsłuchu ). Jest precyzja , oddech , soczysty bas , mega przestrzeń , neutralność i wciągający przekaz. W tym przypadku warto iść na całość , a nie stosować półśrodki. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że trochę cierpliwości też się przyda ... to są przecież lampy :)

Edytowane przez skopio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.