Skocz do zawartości
IGNORED

Gramofon YAMAHA TT-300


andrzej_daniel_s

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się kupić po okazyjnej (tak myślę) cenie Yamahe tt-300 (170 PLN), czytałem wątki dotyczące gramofonów ale nigdzie nie natrafiłem na ocenę adapterów tej firmy. Możecie mnie oświecić czy za tą cenę warto było (gramofonik był kompletny), ma jakąś igłę, napęd paskowy, alu talerz anty skaning i jeszcze jakieś podziałki na ramieniu (do cego te podziałki to nie wiem). Dopiero zaczynam się bawić winylami. Mam jeszcze jedno pytanko, do czego służa przyciski CUT , FFD i CUE ? Dodam że mam do tego wzmacniacz SANSUI AU-D22, jest tam wejście PHONO i są dwa przyciski MM i MC (z tego co się zorientowałem to chodzi o wkładkę i teraz mam dylemat bo......nie wiem jaką mam wkładkę :-) Na czym radzicie słuchać MM czy MC ? I w ogóle czy warto było toto kupić

Pozdrawiam i sorki jeśli moje pytania są lamerskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - użyj wyszukiwarki w celu uzyskania dokładniejszych informacji:

Podejrzewam że masz wkładkę MM i w tej konfiguracji innych bym nie używał. Polecam Ortofona - bardzo popularne wkładki www.ortofon.info, co do tej podziałki którą masz i antyskatingu to na stronach www.rcm.com.pl w dziale Hobby znajdziesz wskazówki nt. ustawiania wkładki. Co do przycisków - pewnie to jakieś funkcyjne są - poszukaj instrukcji w necie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.