Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Audiolab Klub
IGNORED

Klub Audiolaba


marek-1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Audiolab 9000A otrzymał rekomendację w recenzji na StereoLife!

To flagowy model brytyjskiego producenta, który według recenzenta powinien zostać odsłuchany przez każdego, kto szuka wzmacniacza w tym budżecie!

"Zgodnie z moimi przypuszczeniami, 9000A jest świetny. Robi to, co w niższych przedziałach cenowych zrobiły 8300A i 6000A - od razu wskakuje na szczyt listy urządzeń, których trzeba posłuchać."

audiolab_9000a.jpg

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Wakacyjna promocja na serię 6000 Audiolaba! 

Sprawdź ofertę już teraz - https://www.q21.pl/product/search?query=6000wakacje

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
19 godzin temu, izapat napisał:

Witam.

Czy posiada ktoś  9000cdt ? Jak się sprawuje mechanicznie itd..?

Dziękuję.

Hej, co masz na myśli przez sprawowanie się mechanicznie? Do tej pory nie mieliśmy żadnej sztuki na gwarancji, więc to mówi samo za siebie 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, izapat napisał:

Chodzi o pracę szuflady  i napędu.

To jest całkiem cicho. Nie jest to jeszcze poziom DCD-2500NE, czy innych kilkukrotnie droższych opcji, ale w swoim budżecie jest bardzo przyzwoicie. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, izapat napisał:

Chodzi o pracę szuflady  i napędu.

Podczas odtwarzania nie słychać kompletnie nic, natomiast wysuwanie i ładowanie płyty sam oceń. Moja poprzednia Yamaha cd-s700 pracowała w tym jedynym aspekcie o wiele kulturalniej 🙂

https://photos.app.goo.gl/ZDyfrrdeZjPZP9F7A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yahoou napisał:

Podczas odtwarzania nie słychać kompletnie nic, natomiast wysuwanie i ładowanie płyty sam oceń. Moja poprzednia Yamaha cd-s700 pracowała w tym jedynym aspekcie o wiele kulturalniej 🙂

https://photos.app.goo.gl/ZDyfrrdeZjPZP9F7A

 

Trochę hałasuje. Już zamówiłem. Zobaczymy . Na YT są testy i u nich praktycznie nic nie słychać a tu proszę.

Jednak też hałasuje , jakoś wcześniej się nie wsłuchałem dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, izapat napisał:

Trochę hałasuje. Już zamówiłem. Zobaczymy . Na YT są testy i u nich praktycznie nic nie słychać a tu proszę.

Jednak też hałasuje , jakoś wcześniej się nie wsłuchałem dokładnie.

Dźwięk słychać tylko przy ruchu szuflady. Podczas odtwarzania, pełna cisza. Mi ten dźwięk nie przeszkadza. Pozostałe zalety wszystko wynagradzają.

Nieporozumieniem jest dla mnie brak implementacji prezentacji danych CD-TEXT. Taki fajny wyświetlacz a się marnuje. Bezsensowny ruch (zapewne) księgowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Yahoou napisał:

Dźwięk słychać tylko przy ruchu szuflady. Podczas odtwarzania, pełna cisza. Mi ten dźwięk nie przeszkadza. Pozostałe zalety wszystko wynagradzają.

Nieporozumieniem jest dla mnie brak implementacji prezentacji danych CD-TEXT. Taki fajny wyświetlacz a się marnuje. Bezsensowny ruch (zapewne) księgowych...

Fakt. CD text mógłby być. Do jakiego dacka go podłączyłeś? U mnie na razie będzie podłączony pod streamer Rose rs250.

Edytowane przez izapat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Yahoou napisał:

Wystawiłeś lokalny link do filmiku. Nigdy poza tobą go nie obejrzy. Zrób to jak należy to może coś poradzimy.

Jeszcze tego nie robiłem. Jak się uda , to wyślę. W każdym razie bez płyty szuflada w Audiolabie chodzi jak cię mogę , ale jak na tacce leży płyta , to charczy jak mały traktorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, izapat napisał:

Spokojnie. U mnie jest podobnie. Trochę się wyciszy jak popracuje jakiś czas. Ale fakt, pod tym względem to słabo jest. To już najtańsze gównonapędy Manty cichsze są. Pociesz się, że jest to w końcu Teac, czyli jeden z najlepszych napędów jeśli chodzi o dokładność odczytu i trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Yahoou napisał:

Spokojnie. U mnie jest podobnie. Trochę się wyciszy jak popracuje jakiś czas. Ale fakt, pod tym względem to słabo jest. To już najtańsze gównonapędy Manty cichsze są. Pociesz się, że jest to w końcu Teac, czyli jeden z najlepszych napędów jeśli chodzi o dokładność odczytu i trwałość.

To prawda . Jak już łyknie płytę , to jest cisza i praca jest stabilna. Niestety już go odesłałem a może stety. Trochę dołożę i wybiorę CEC TL5 lub TEAC 701T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy @izapat @Yahoou, naszym zdaniem nie powinno być tak głośno. 

Zapraszamy w razie czego do kontaktu, odbierzemy sprzęt i sprawdzimy, czy wszystko jest okej, bo mikrofony w telefonach lubią podbijać takie dźwięki. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.