Jump to content
IGNORED

Małe jest piękne

sapcio

Recommended Posts

Ostatnio byłem zaproszony do posłuchania nowego sprzętu znajomego amplituner KODA 660 i zestaw głośników komputerowych Logitech Z680. Pomyślałem że wyśmieje ten sprzęt. Po włączeniu na początek koncetu poświęconego Frediemu z Wembley - nagranie w DTS opadła mi kopara i dobrze że siedziałem bo dżwięk zwaliłby mnie z nóg jakość REWELACJA wszystkie pasma wraz z subem 220W, póżniej jeszcze Gladiator i już wiem jaki sprzęt gra blisko ideałowi do stereo też trudno się przyczepić.

Pomieszczenie odsłuchowe ok 30m2. Zestawy głośnikowe typu ELTAX i KODA to przy tych maleństwach to pierdziochy, może przy Nautiliusach miałbym podobne odczucia. Jeszcze raz małe /ale dobrze zrobione/ jest piękne

no słuchaj gusta sa naprawde rózne ale to twoje podniecenie jest wyjątkowe raczej,kolumny pełnowymiarowe to pierdziochy a logitech jest the best??? no dziwne:) i wszystkie pasma wyrównane,czy aby napewno?? :) sub 200W?? magia w takich zabawkach jest nie z tej ziemi qrcze;) no ale jak się podobało to fajnie....... POZDRO:)

logitech to zacne głośniki do kompa ale to jednak dalej tylko plasticzki pierdzioszki jak ktoś jest nieosluchany to może mu się podobać bo grają efektownie - dużo dudnienia i umc umc ale z wiernością przekazu i neutralnością to niewiele toto ma wspólnego a porównywanie z Nautilusami to już żenadka...

a ak mi nie wierzysz to polecam rozkręcić satelitke,samo oszustwo moc głosnika 15 watt a na papierku jest 70Watt fajne mi to THX,a co do nautilusów i porównań to naprawde fajna bajka,czy aby nie masz takich w domu pierdzioszków albo może masz zamiar kupić po tym super szoł u kumpla;) jak by co to ostrzegam;)

o ile mnie pamięc nie myli THX są przyznawane w różnych kategoriach, które na dobra sprawę mogą nie mieć ze soba wiele wspólnego. Za pieniadze to mozna nawet załatwic sobie u Lucasa: THX monofonicznych radioodbiorników plażowych ;-)

Tak więc nie podniecałbym sie tym THX w tych głośniczkach Logitecha. Zreszta jest to bardzo zacna firma osprzętu komputerowego i te głośniczki w kategorii kolumienek pecetowych to pierwsza klasa, ale nic więcej...

sapcio napisał >>

"...Ostatnio byłem zaproszony do posłuchania nowego sprzętu znajomego amplituner KODA 660 i zestaw głośników komputerowych Logitech Z680. Pomyślałem że wyśmieje ten sprzęt. Po włączeniu na początek koncetu poświęconego Frediemu z Wembley - nagranie w DTS opadła mi kopara i dobrze że siedziałem bo dżwięk zwaliłby mnie z nóg jakość REWELACJA ..."

z całym szacunkiem ale mało "rewelacji" w zyciu słyszałeś... ;-)

pozdrawiam i polecam posłuchać więcej sprzętu przed zakupem

spodziewam się że odkryjesz jeszcze "wiele" nowego w tej materii

i po jakimś czasie będziesz spoglądał z uśmieszkiem na logitechy i inne podobne pc-pudełka

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.