Jump to content
IGNORED

Fachowiec potrzebny!!

lollo17

Recommended Posts

Czesc. Ostatnio "stworzylem" sobie obudowe zamknieta (wymiary: wys41,szer29,gleb18, a głosnik: Tonsil GDN 25/60/4) [wiem ze chyba troche zamala obudowa, ale coz] i chcialbym ją przerobic na obudowe typu bass-reflex, tylko wlasnie nie wiem jaka dluga i szeroka ma byc "ta rurka". Wlasnie tu jest moja prosba, czy moglby mi ktos obliczyc dliugosc rurki (jakbyscie jeszcze mogli, to jakie wymiary obudowy pasowalyby NAJLEPIEJ do tego głosnika: Tonsil GDN 25/60/4). z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI...THX:)

LoL`ek

Obudowa jeste zdecydowanie za mała. A skoro jest za mała, jako zamknięta - to bez sensu jest robić z tego bass-reflex - będzie jeszcze gorzej.

A rurka wyjdzie pewnie metrowa ;)

Dziekuje Ci Koval ( w sumie to spodziewalem sie takiej odpowiedzi;/ ).

To w takim razie moglby mi ktos doradzic jaka mam zrobic obudowe do tego glosnika ( wymiary obudowy i jaka rurke mam tam zabudowac ) i czyl lepiej zamknieta zrobic, czy tez bass-reflex...;)

THX...4ALL...:)

Z całym szacunkiem dla Tonsila - jego 25. nadają się.... sam nie wiem, do czego (na pewno nie do bass-reflexu). Wypróbuj obudowę zamkniętą o objętości 40-50 litrów i kombinuj z wytłumieniem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.