Jump to content
IGNORED

Harman Kardon HK 6350R - co to takiego?

Leo

Recommended Posts

Nietypowa kwestia...

Chcialbym zapytac sie tych z Was, ktorzy sa na tyle obeznani w sprzecie, iz beda potrafili odpowiedziec, jakiej klasy jest ow wzmacniacz na podstawie danych technicznych zawartych w linku:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poniewaz nosze sie z zamiarem zakupu, a nie mam mozliwosci odsluchu, totez bede wdzieczny za "umiejscowienie" tego sprzetu w hierarchii urzadzen, jezeli chodzi o jego klase (porownywalny z NAD 320/350/370, CA 300/400/500 lub innym?).

WIem, ze wiekszosc z Was bedzie krecic nosem na tak zadane pytanie, ale moze znajdzie sie choc jedna, dwie osoby, ktore udziela rzeczowej odpowiedzi?

Dziekuje z gory.

Ludzie kochani, postarajcie sie... Przeciez to forum to mrowisko ekspertow - wystarczy odrobina altruizmu i chec pomocy bliznim ;) Prosze o odpowiedz na pytanie wyzej zadane...

Guest cwirek

(Konto usunięte)

czesc, dawales mi rade co z tym piasekm do liberty 5+. Moglbys mi podac nr GG (moj to 5353951) Jakby cos to odezwij sie THX. Ewentualnie mozesz podaj meila ?? :):) DANKE

nie wiem jaka jest cena tego wzm. ja mam hk670 i hd750 i na tej podstawie moje doświadczenia z harmanem są bardzo pozytywne ale Twojego typu nie słyszałem, aczkolwiek nie podejrzewam by harmanowi zdarzyło się wypuścić jakąś "kiszkę", najlepiej przed zakupem posłuchaj i sam oceń.

Guest jackorlando1@o2.pl

(Konto usunięte)

Wzmacniacz Harmana ze starszej serii, rocznik ok 92 produkowany do 25, niski model, jego następca to 630! Dźwiękowo żadna rewelacja, chociaż jak na wzmacniacz niskobudżetowy radzi sobie nieźle!!

• 34 years later...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wzmacniacze harman kardona są bardzo dobre duża rezerwa prądowa w tym wypadku ok 40 amper i do tego bardzo szerokie pasmo przenoszenia (0.5Hz to 150kHz (at 1Watt output, +0, -3dB))

Rocznik to 1993-1995 :)

Jak masz okazje tanio kupić to sie nie zastanawiaj sam mam PM645vxi i nie zamienie za nic na żadne onkyo marantz yamaha itp HK to HK wszystkie traźniejsze najlepsze wzmacniacze są budowane w oparciu o technolodie harman kardona właśnie :) To legenda :)

Ja mam podobny model HK 6500, jest to trochę wcześniejsza wersja wzmacniacza z tej serii. Parametry ma bardzo podobne, jest tylko trochę mocniejszy 70W i ma mocniejszy zasilacz 210W. Jakiś czas temu pytałem o niego na forum w wątku nr 7575.

Ja zdecydowałem się na zakup, mimo że nie był w super okazyjnej cenie (600 zł), ale nie żałuję. Gra z Kodami 702F w pokoju 20m i jeszcze się nie odważyłem wypróbować jego maksymalnych możliwości, może tuż przed wyprowadzką, kiedy nie będzie mi już zależało na dobrych stosunkach z sąsiadami :). Chodzi mi o to, że o jego moc nie trzeba się martwić.

Jeśli chodzi o brzmienie, to moja ocena nie może być obiektywna, gdyż zakup tego wzmacniacza (i kolumn również) był u mnie sporym skokiem jakościowym, dlatego mogę tylko powiedzieć, że się nie zawiodłem. Przy zakupie porównywałem go nowym amplitunerem Yamahy RX V 440 i muszę powiedzieć, że Yamaha odpada.

Opierając się na własnych doświadczeniach mogę tylko polecić zakup.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.