Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Emotiva Klub
IGNORED

Emotiva klub


omen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.01.2023 o 18:14, CyganBRC napisał:

Do dr2 xsp1 ale nowych już nie ma a najlepiej topowy DAC, ja podpięłem gustard R26 w strimingu z ibooka i jakość brzmienia nokautuje xsp1 na każdym poziomie. 

To musi być grubo,u mnie xsp 1 gra z arcamem d33 i myślałem że cięzko to będzie znokautować

a z czym xsp1 gralo u ciebie przed R26?

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, M.K. napisał:

Czy ktoś się orientuję czy moduly wzmacniajace w modelach xpa gen3 jak i dr gen3 wymienia się plug&play,przykladowo posiadając xpa2 można dołożyć do niej dwa moduły dr i to wszystko czy trzeba tam coś jeszcze ustawiać?

A skąd weźmiesz te dodatkowe moduły?Hamerykanie piszą, że musi wrócić do fabryki na ugrajd, ale ktoś tam chwali się, że dał radę samemu w domu. Ale nie jest to plug and play tylko.

Edytowane przez gimza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, M.K. napisał:

ok,dzięki, co do modułów to nie wiem ale są dwie emotivy i trzeba wsadzić do jednej budy

Nie masz miejsca gdzie postawić dwóch Emotiv? Im większa wieża tym bardziej oko cieszy😀 Zastanawiam się czy im więcej kanałów nie masz większego toroida zasilającego… Nie wiem czy jest wspólny dla wszystkich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jestem w trakcie "budowy" pokoju kinowego. Przez ostatnie 5 lat troszke zaniedbalem temat ze wzgledu na liczne przeprowadzki itd ale wreszccie jestem na "swoim" i jest mozliwosc ponownie zrobic pokoj kinowy. Mam troszke starych klockow ale bardzo mni ekusza nowe systemy Dolby Atmos itd dlatego pomysl na system 7.2.4 Jako przednie sa kolumny monitor audio Gold , centralny tez monitor audio gold a pozostale to glosniki co mi zostaly B&W M1 i PV1 ktore z czasem moze zmienie. Najwiekszy klopot mam z zasileniem tego 🙂 Mam amplituner Pioneer LX85 ktory aktualnie uzywam jako preamp do wzmacniacza 5 kanalowego Parasound A51 i zasila pozostale glosniki ale pioneer nie  ma dekodera Dolby Atmos, dlatego postanowilem zakupic Emotiva BasX MC1 Procesor kina domowego ( 6200zl ) + wzmak 6 kanalowy z Emotiva  BASX A6  ( 3700zl ) . Jednak zastanawiam sie czy nie kupic BasX MR1 11.2 11500zl i miec wszystko w jednym klocku a parasounda sprzedac.  Sumujac 6200+3700 = 9900zl to praktycznie to samo co amplituner. Co o tym myslicie ? Z czasem jak bym chcial to moge dokupic np wzmak stereo aby lepiej zasilic przody ale do kina narazie powinno byc ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2023 o 12:31, dawmac1975 napisał:

Witam

Jestem w trakcie "budowy" pokoju kinowego. Przez ostatnie 5 lat troszke zaniedbalem temat ze wzgledu na liczne przeprowadzki itd ale wreszccie jestem na "swoim" i jest mozliwosc ponownie zrobic pokoj kinowy. Mam troszke starych klockow ale bardzo mni ekusza nowe systemy Dolby Atmos itd dlatego pomysl na system 7.2.4 Jako przednie sa kolumny monitor audio Gold , centralny tez monitor audio gold a pozostale to glosniki co mi zostaly B&W M1 i PV1 ktore z czasem moze zmienie. Najwiekszy klopot mam z zasileniem tego 🙂 Mam amplituner Pioneer LX85 ktory aktualnie uzywam jako preamp do wzmacniacza 5 kanalowego Parasound A51 i zasila pozostale glosniki ale pioneer nie  ma dekodera Dolby Atmos, dlatego postanowilem zakupic Emotiva BasX MC1 Procesor kina domowego ( 6200zl ) + wzmak 6 kanalowy z Emotiva  BASX A6  ( 3700zl ) . Jednak zastanawiam sie czy nie kupic BasX MR1 11.2 11500zl i miec wszystko w jednym klocku a parasounda sprzedac.  Sumujac 6200+3700 = 9900zl to praktycznie to samo co amplituner. Co o tym myslicie ? Z czasem jak bym chcial to moge dokupic np wzmak stereo aby lepiej zasilic przody ale do kina narazie powinno byc ok. 

Ja mam MC1 z osobną końcówką mocy i sobie chwalę. Ja akurat lubię mieć wszystko osobno. Nie wiedziałem, że MR1 jest już dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich ,chciałbym zapytać czy warto zakupić  tuner radiowy w celu poprawy dźwięku  radiowego z emotiva  ta1 . Nie mam anteny i odbiór PR.II i PR. III jest  o dziwo  satysfakcjonujący , ale Wy na pewno już eksperymentowaliście z różnymi tunerami i antenami . Czy możecie podsunąć jakieś propozycje tunerów lub anten które się u Was sprawdziły .( lub nie warto zmieniać bo wbudowany odbiornik fm jest ok.)  Lubię koncert radiowe wieczorna porą i dlatego pytam . Dziękują za ewentualne sugestie .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam wzmacniacz Emotiva BasX TA1, stan praktycznie nowy- na głośnikach grany ok 1 godz. Wzmacniacz pracował tylko na słuchawkach przez jakieś 3 miesiące (30-40 godzin ). Stan wizualny i dźwiękowy idealny jak nowy wyciągnięty z pudełka. Oryginalna folia na wyświetlaczu. Wzmacniacz zakupiony 02.01.2023. Sprzedaję ze wszystkimi fabrycznymi akcesoriami oraz oryginalnym pudelkiem i przedłużoną gwarancją na 5 lat.  

https://allegrolokalnie.pl/oferta/emotiva-basx-ta1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, M.K. napisał:

już go masz czy po specyfikacjach stwierdzasz?

nie mam, w PL jeszcze niedostępny , ale jest na liście do odsłuchu z racji planowanego zakupu preamp'a stereo. Specyfikacja jak wiadomo nie gra ale wygląda całkiem ok

Być może zamiast preampa wystarczy DAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.