Skocz do zawartości
IGNORED

classe CA200


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

slyszal ktos tego cudaka?

jakies porownania do starego krella, passa, thresholda, nakamichi??

No no Mateuszek nieżle zacząłeś.......Cała seria CA 200,300,400 jest 'jeszcze' spod ręki genialnego konstruktora Davida Reicha

który z Nelsonem Passem tworzyli najlepsze konstrukcje oceniane do dzisiaj jako jedne z najlepszych.Ca 200 potrzebuje dobrego

przedwzmacniacza najlepiej DR 6 dedykowany właśnie do w/w końcówek.Dzwięk na bardzo przyzwoitym poziomie i wart każdej

zł wydanej na serię 200,300 i 400.Tego nie można juz powiedzieć o następnej serii 301 401.Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ma to sie dzwiekowo?

scena, powietrze, stereofonia. bas i kontrola?

teraz mam nakamichi pa7E2 i moge wymienic na tego CA. w nakamichi brakuje mi detalow i rozdzielczosci. ale jest genialna wprost muzyklanosc. sonicznie ta koncowka rozwala... a nie chce sie cofac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ma to sie dzwiekowo?

scena, powietrze, stereofonia. bas i kontrola?

teraz mam nakamichi pa7E2 i moge wymienic na tego CA. w nakamichi brakuje mi detalow i rozdzielczosci. ale jest genialna wprost muzyklanosc. sonicznie ta koncowka rozwala... a nie chce sie cofac...

Nie słuchałem Nakamichi 7 ale słyszałem ze wzmaki są bardzo muzykalne i z dobrym drivem.Zresztą firma zacna i to co robiła nie

było osiagalne dla innych.Co do Classe to jest wszystko czego chcesz ale najlepiej posłuchaj w swoim systemie abyś z jakiegoś

powodu nie czuł rozczarowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysteruje infinity re90?

stabilna przy dwoch omach? - w opisach na necie pisza o 4 a nie o dwoch - jedynie co znalazlem ze ewentuanie da rade prezy nizszych zejsciach

czyli nie miales "nausznych" porownan z innymi piecami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysteruje infinity re90?

stabilna przy dwoch omach? - w opisach na necie pisza o 4 a nie o dwoch - jedynie co znalazlem ze ewentuanie da rade prezy nizszych zejsciach

czyli nie miales "nausznych" porownan z innymi piecami?

Nie porównywałem Classe z innymi o których piszesz ani nie wiem jak gra z Infinity R 90.

Jedno co mogę powiedzieć to że Classe CA 400 zdeklasował w systemie znajomego końcówkę Krella w aspekcie barwy i muzykalności brzmienia zwłaszcza w środku i górze pasma.Bass mniej potężny niż w Krellu i mniej konturowy /jak dla mnie lepiej /

ale wystarczająco obfity.Powtarzam : sprawdż w swoim systemie.Na Twoim miejscu polował bym na CA 300 lub CA 400.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozmawialem z wlascicielem i mowi ze 300 mi 400 to inna liga. tez mowi ze starsze sa ladniejbrzmace

Mateusz CA 200,Ca 300,Ca 400 to są powery z jednej linii designu,więc nie rozumiem dlaczego własciciel Ca 200 stwierdził

ze to inna liga do pozostałych dwóch.Niech wyjaśni o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

teraz mam nakamichi pa7E2 i moge wymienic na tego CA. w nakamichi brakuje mi detalow i rozdzielczosci. ale jest genialna wprost muzyklanosc. sonicznie ta koncowka rozwala... a nie chce sie cofac...

 

Zamiana tej koncowki ponizej CA400 to bedzie wiekszy strzal w kolano niz zakup infinity :-) => zostaw ta koncowke wymien pre ktore ja muli => najlepiej wymien na dedykowana 7MkII i bedzie nowy swiat. Jak jeszcze wymienisz kolumny na takie ktore graja a nie wygladaja to pelnia szczescia przed Toba czego ci szczerze zycze.

 

Pozdrawiam Paddy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze wymienisz kolumny na takie ktore graja a nie wygladaja to pelnia szczescia przed Toba

 

nie podobaja cie sie re90? ja nie uwazam ze sa jakos specjalne ladne - tym bardziej w oryginale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

Dla mnie to one ani ladne ani dobre ale czytajac o : "Infinity Renaissance 90 - white de luxe edition !!!" w Twoim opisie myslalem ze to wlasnie na Tobie zrobily jakies ogromne wrazenie => sorry zmylily mnie te owacyjne wykrzykniki :-) Skoro jednak nie jestes do nich jakos bardzo przywiazany to pewnie ich wymiana na cos grajacego nie bedzie wielkim poswieceniem a sprzedaz bedzie dziecinnie prosta => znajac jego nastawienie do marki zukzukzuk je od Ciebie z pocalowaniem reki kupi :-P

Tak czy owak wracajac do pieca zamiana Nakamichi na CA200 to bedzie powazny fail a sporo klopotow o ktorych piszesz zalatwi wymiana pre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiecilem sporo energii zeby byly te zabytkowe skrzynie byly biale wiec w tym mieszkaniu postoja ale za dwa lata max chce zmienic jamke na inna i tam moze byc problem z ich umiejscowieniem wiec kto wie co sie z nimi stanie. tu gdzie mieszkam jest dosc fanow tej marki a dizajn ktory im nadalem pasuje jak ulal do aktualnych trendow wiec spienieze je szybko.

kupilem te infinity nie tylko sledzac zachwyty internautow - choc prawde mowiac czytajac te opinie mozna nabyc przekonanie ze ze sa to najlepsze kolumny ever i jesli je zmieniac na cokolwiek to tylko na wyzszy model infinty...

czesto sa opisywane jako "kolumny docelowe" - to troche dziwne stwierdzenie bo chyba nie chodzi o zlapanie kroliczka... kiedys "za szczyla" mialem ich przyjmenosc sluchac i obiecalem sobie ze sobie takie kiedys sprawie. ot co.

podobnie mialem z poprzednimi skrzynkami z tym tylko ze poprzednie mi sie bardzo podobaly a infinity raczej graly.

nie okszukujmy sie - swiat idzie do przodu technologia takze - to ze duze koncerny przestaly produkowac dobre klocki to efekt popytu i nie znaczy to ze nie znajdzie sie ich wsrod mniejszych manufaktur. jest to tak samo oczywiste jak to ze wierzyciele ambergoldu zostana wydymani bez uzycia mydla.

ja zdaje sobie sprawe ze na forum - i nie tylko zreszta - jest kupa fanatykow ktorzy sa tak gleboko przekonani o swoich racji ze ciezko z nimi dyskutowac - z reszta po co?

tak jak pislaem posiwecilem sporo czasu na to zeby miec te infinity biale. stad te wykrzykniki. proawdopodobnie sa one jedynym egzemplarzem w takim kolorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.