Jump to content
IGNORED

Gdzie naprawic Unitra GS424 Adam W-wa

Dymi

Recommended Posts

Witam.

Pytanie jak w temacie - gdzie niedrogo naprawia mi ten adapter? Problem z nim jest taki, ze nie kreci plyta. Reszta dziala... gdy sam napedzam plyte (ręką :)) to sygnal normalnie dociera do wiezy i brzmi naprawde ladnie :)

Aha - ten adapter jest napedzany poprzez elektromagnesy.

Jesli jest ktos z Wawy kto sie podejmie niedrogo naprawic mi sprzet - prosze o kontakt :) Nie musi to byc serwis - moze byc zupelnie prywatna osoba :) Wazne zeby dzialalo i zeby nie zepsuc bardziej :)

Witam !

Chętnie bym się tym zajął, ale mieszkam trochę daleko...(śląsk). To nie elektromagnesy tylko cewki silnika liniowego.

Pod talerzem jest pasek magnetyczny. Ciekawa konstukcja, miałem, upgrade-owałem i sprzedałem.

Pozdrawiam !

Dawno tam nie bylem ale przy Swietokrzyskiej jest komis z winylami w ktorym mozna kupic stare uzywane gramofony i o ile mi wiadomo dawniej takze reperowano tam takie cacka Tu masz linka z mapka jak trafic do tego komisu choc pewnosci nie mam czy dalej obracaja gramofonami czy tylko samymi plytami...http://www.muzant.pl/jak_trafic.html

Dzieki wszystkim za pomoc...

Stożek - moglbys powiedzieć coś więcej o naprawie tego? Nie rozkrecalem tego na czesci pierwsze, ani nawet nie mierzylem nic (brak czasu i moze troche chęci). Nie znam sie na tym za bardzo, mimo że niby z wykształcenia jestem monter elektronik :) Lepiej znam sie na serwisowaniu motocykli i skuterow i tym sie zajmuje, a elektronika... jakos szybko przeszlo (nie wiem czy to dzieki szkole :)

Bylbym bardzo wdzieczny gdybys mogl mnie wesprzec teoria na temat naprawy tego. Miernik, lutownica i cyna nie sa mi obce :)

• 3 years later...

Witojcie,

szukam godnego zaufanie magika który z należytą czułością i profesjonalizmem podjąłby sie uszlachetnienia mojego Adasia. Sprzęt jest na chodzie ale nawet nie miałem możliwości przesłuchania (końcówka din).

Konieczne wiec będzie zamontowanie gniazd rca lub wyprowadzenie kabla chinch. Jestem początkujący w tym temacie ale biorąc pod uwagę wiek sprzętu nie obejdzie sie bez odświeżenia elektroniki.

Z pozostałych tematów jasno wynika ze ekstrakcja trafo poza chassis tez jest wskazana.

Wymianę ramienia chwilowo odpuściłbym. To oryginalne bardzo mi sie podoba:) Zamiast tego zastanawiam sie czy nie warto byłoby wymienić okablowanie ramienia z tym ze te które znalazłem w necie osiągały niebotyczne kwoty. Jak to wygląda w na poziome budżetówki?

Dobra wkładka to oczywiście podstawa.

Strona wizualna to drugoplanowy temat. Chociaż odświeżenie obudowy daje niesamowity efekt. Pod warunkiem ze nie jest to czarny szpraj ;)

Mam nadzieje ze znajdzie sie chętny lub ktoś kto takiego zna :)

Ajak podłączyć ten DIN lub RCA do adama .Jedna strona musi byc cięta i do łaczówki wewnątrz. Albo zostaje RCA albo DIN na kablu.Przyzwoitych prawdę mówiąc DIN545 to nie widziałemZwykle sa do sygnału o wyższym poziomie niż z wkładki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.