Jump to content
IGNORED

yamaha r-s700 vs a-s700

kulomiot

Recommended Posts

Witam wszystkich

Stoję przed wyborem zakupu jednego z tych urządzeń w okazyjnych cenach dlatego zawęziłem wybór stereo do tych dwóch właśnie sprzetów.

Chciałbym się poradzić Was o opinie (najlepiej uźytkowników ale nie koniecznie). Słuchałem obie jamaszki i róźnic w graniu nie wyczułem ale może to wynik tego że nie mam doświadczenia jeszcze ze sprzętem na tym poziomie (dotychczas słuchałem starej wieży sony). Model r-s700 przemawia do mnie tym że ma wbudowany tuner i to całkiem przyzwoitej jakości. Czy model a-s700 ma jakąś przewagę nad r-s700 poza tym że nie ma tunera i wyświetlacza a więc będzie mniej zniekształceń? Doczytałem że a-s700 ma także sztywniejszą obudowe oraz aluminiowe pokrętła a nie plastiki jak w r-s700. Czy w brzmieniu tych modeli można się doszukać róźnic? Na papierze w danych technicznych wszystko wygląda bardzo podobnie. Zdjęcia wnętrz które widziałem w necie też wskazują że to są te same urządzenia.

Z góry dzięki za opinie :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.