Jump to content
IGNORED

Czy TX-NR515 sprawdzi się przy muzyce?

decjan

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję zestawu(amplituner,głośniki i odtwarzacz) do muzyki(80% czasu) i filmów. Mieszkam w bloku o niezbyt grubych ścianach, więc liczę przede wszystkim na czystość dźwięku, a nie na basy itd.

Mój pokój ma 4,5 x 4,5 x 2,5.

Na stworzenie tego zestawu planowałem wydać do 4 000, ale teraz mam ofertę kupna nowego Onkyo TX-NR515 za 1080 złotych i pomimo tego, że nie widziałem go w żadnych z przez was polecanych zestawach zastanawiam się czy go nie wziąć i wydać więcej środków na głośniki.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy to będą 2 głośniki czy 7.

Co mi podoba się w tym amplitunerze, to integracja z serwisami muzycznymi, ale poza tym mało z tego rozumiem a oferta jest ważna tylko do jutra, dlatego byłbym wdzięczny za waszą pomoc.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy to będą 2 głośniki czy 7.

A powinno :)

Bo to decydująca sprawa. Jeśli będą 2 kolumny i tak ma już zostać to pod żadnym pozorem nie kupuj amplitunera do kina, bo brzmienie takiego sprzętu w muzyce jest zdecydowanie gorsze od sprzętu stereo (wzmacniacz lub amplituner 2 kanałowy).

Jeśli chcesz kupić komplet do kina to jak najbardziej Onkyo 515 za te pieniądze się opłaca (z nowych). Zakładam że masz gwarancję na to.

Na porządne kolumny wystarczy. Może nawet z subwooferem.

Dzięki za odpowiedzi.

@don111 :

Amplituner jest prosto ze sklepu.

Wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że jak dokupię do tego amplitunera zestaw taki jak Jamo S 606 HCS 3 to wtedy powinno być całkiem przyjemnie i znośnie dla sąsiadów?

A co to za sklep sprzedaje za 1080,- zł Onkyo-515-tkę ? Sprawdź dokładnie cenę i czy z Polskiej dystrybucji, bo za tą cenę to biorę całą wywrotkę tego i wydaje mi się, że dystrybutor Onkyo w Polsce (EiC) też by kupił

To przez DHL-a:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Plus 12 rabatu, który dostałem już nawet nie pamietam za co.

Mieszkam w Niemczech, więc koszty przesyłki odpadają. Ale teraz wychodzi na to, że będę musiał wydać kilkaset złotych więcej za głosniki, bo na przykład cena tychJamo w wersji białej zaczyna się od 530 euro, a nie mogę znaleźć sklepu, który wysyła głośniki za granicę.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.