Jump to content
IGNORED

Maestro II 180 - jaki apmli by pogodzić rodzinę? ;)

cosby

Recommended Posts

Witajcie. Jestem tutaj nowy i zielony w temacie. Widzę jednak że potraficie dobrze doradzać. Z lektury tego forum ciut się dowiedziałem i na dziś zamawiam kolumny Maestro II 180. Chyba że ktoś mnie wyśmieje. Chciałbym jednak pogodzić potrzeby swoje i żony i zamiast wzmacniacza muszę kupić do tego jakiś dobry amplituner w cenie do 2000 zł. Będzie to grało raczej w stereo ale kto wie co tam kiedyś mi odbije. Pokój mamy 4x5m a kolumny będą stały po rogach szerszej ściany. Kanapa centralnie przed TV znajdującym się na środku.

Teraz potrzeby:

Nie jestem audiofilem ale lubię gdy dźwięk nawet cichy jest dokładny i gdy słyszę bas mimo nie wkręcania gały na obroty. Chciałbym czasem posłuchać spokojnej muzy typu ambient, lekki rock czy blues ale z kolei żona lubi pop. Jaki dobrać do tego amplituner by nie wywalać kasy niepotrzebnie? Fajnie byłoby gdyby miał radio internetowe - oszczędzę na rachunkach bo kompa mam mocnego i nawet w spoczynku połyka kolejne 250W.

Jesteście w stanie pomóc niedoświadczonemu? Miałem nadzieję zamknąć się z całością w 3k zł.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.